Lietuvoje

2020.02.20 17:34

Lingė tikina – kvietimų kandidatuoti sulaukia, tačiau galutinio sprendimo dar neturi

Paulina Levickytė, ELTA2020.02.20 17:34

Buvęs prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausiasis patarėjas, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys Mindaugas Lingė neslepia, kad kalbantis su partijos skyriais iš kai kurių jų sulaukė kvietimų kandidatuoti artėjančiuose Seimo rinkimuose.

Vis dėlto TS–LKD strateginės komunikacijos ir vidaus politikos klausimais konsultuojantis M. Lingė teigė, kad galutinio sprendimo dėl artėjančių rinkimų dar tikrai nepriėmė.

„Šiuo metu partijoje vyksta esminės diskusijos dėl programinių dalykų. Įvairiuose formatuose diskutuojama apie idėjas, būtinus darbus ir valstybės ateitį. Kalbantis su skyriais iš kai kurių sulaukiu jų kvietimų kandidatuoti. Esu dėkingas už reiškiamą pasitikėjimą. Jį vertinsiu prieš priimdamas galutinį sprendimą dėl tolesnės savo ateities“, – Eltai teigė M. Lingė.

ELTA primena, kad naujienų portalas „Delfi“ skelbė, jog TS–LKD Vilniaus Šeškinės vienmandatėje iškeltos iškeltos dvi kandidatūros – Seimo nario Audroniaus Ažubalio (jis čia kandidatavo ir 2016-aisiais) ir Mindaugo Lingės.

„Pastarojo kandidatūra esą iškelta ir Kaišiadoryse, kur 2016-aisiais nesėkmingai kandidatavo vėliau pagal sąrašus į Seimą patekęs Mantas Adomėnas“, – skelbia Delfi. lt

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt