Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.19 17:06

Kėdainiuose pacientė sužalojo gydytoją: puolė muštis ir rovė plaukus

Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre – neeilinis įvykis. Medikais ir gydymu nepatenkinta agresyvi pacientė užpuolė ir sužalojo gydytoją. Įsiaudrinusią smurtaujančią moterį sutramdė tik atskubėję policijos pareigūnai. Nukentėjusi gydytoja gydosi ambulatoriškai.

Užpuolė darbo kabinete

„Vasario 18 dieną, 14.20 val., viešoje vietoje darbo metu į kabinetą pas gydytoją atėjusi 1967 metais gimusi moteris sužalojo ją. Kilo konfliktas.

Atvykę policijos pareigūnai į policijos įstaigą pristatė įtariamąją.

Dėl šio įvykio yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes“, – „Rinkos aikštei“ komentavo Kauno apskrities policijos atstovė Justina Kazragytė.

Tokio išpuolio niekada nebuvo patyrusi

„Rinkos aikštė“ susisiekė su nukentėjusia šeimos gydytoja Rima Radavičiene.

Medikė pasakojo, kad tokio baisaus išpuolio nėra patyrusi per visą savo karjerą. Šiuo metu moteris turi nedarbingumo pažymėjimą.

„Sėdžiu aš kabinete, priiminėju žmones. Įsiveržė kaip viesulas į kabinetą moteriškė, kurios aš nepažįstu. Ji niekada nebuvo ir nėra mano pacientė. Ji pripuola ir pradeda grasinti. Trenkia į veidą, griebia už plaukų, pradeda tąsyti.

Buvo baisu. Mano sesutė puolė mane gelbėti, ji iškvietė policiją. Puolė gelbėti ir vyrai, kurie buvo prie kabineto.

Moteris man išrovė nemažai plaukų, labai skauda galvą, labai riešą skauda. Dabar turiu nedarbingumo pažymėjimą.

Štai ir ši situacija akivaizdžiai parodo, koks realiai yra sudėtingas medikų darbas. Dažnai tenka išklausyti visai nepagrįstas pretenzijas, reikalavimus. Pacientą visada išklausau, įsigilinu ir stengiuosi jam padėti, todėl toks išpuolis – ypač šokiruojantis“, – komentavo gydytoja R. Radavičienė.

Nemaloni situacija

Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Audronė Rimkevičienė plačiau komentuoti įvykio nepanoro. Ji pažymėjo, kad šiuo metu vyksta tyrimas.

„Šį įvykį tiria policija. Gydytoja turi nedarbingumo pažymėjimą. Situacija išties yra labai nemaloni. Palaukime, kol policija išsiaiškins, kaip kas buvo“, – kalbėjo A. Rimkevičienė.

Gresia belangė

Išpuolį prieš medikę įvykdžiusiai moteriškei gresia belangė.

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį.

Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi