Lietuvoje

2020.02.19 12:56

Zuokų namuose – konfliktas, įsikišo ir policija

atnaujinta 13.03
Modesta Gaučaitė, Saulius Jakučionis, LRT.lt, BNS2020.02.19 12:56

Pranešama, kad Artūro ir Agnės Zuokų namuose antradienį įvyko konfliktas, į kurį teko įsikišti ir pareigūnams. Apie tai pirmasis pranešė naujienų portalas 15min.lt.

Šiuo metu pora skiriasi. Kaip portalui LRT.lt pranešė A. Zuokienės advokatas, moteris nebuvo įleista į namus, jai neleista susitikti su nepilnamete dukra.

„Vakar gavau žinutę iš klientės, kad ji neįleista į namus ir negali susitikti su nepilnamete dukra“, – LRT.lt sakė A. Zuokienės advokatas Kęstutis Švirinas.

Pats A. Zuokas, kalbėdamas su LRT.lt, teigė, kad jokio konflikto nebuvo ir teigė, kad policija buvo iškviesta melagingai.

„Konflikto nebuvo. Šituos klausimus reikėtų uždavinėti Agnei, nes čia jos tam tikri veiksmai, kurie neturi nieko bendro su realybe ir teisybe. Buvo policija kviesta, bet šiuo atveju iškvietimas nepasitvirtino, aš su dukra buvau namuose, o visas kitas detales geriau žinotų tas, kas kvietė, tai yra Agnė“, – portalui LRT.lt sakė A. Zuokas.

Zuokų skyrybos viešumoje eskaluojamos jau kurį laiką ir akivaizdu, kad abiem politikams, dirbantiems Vilniaus miesto taryboje, nepavyksta rasti sutarimo.

„Jei būtų sutarimas, melagingai policijos nekviestų ir nedarytų tokiu būdu labai nemalonaus spaudimo“, – sakė A. Zuokas.

Susisiekti su A. Zuokiene kol kas nepavyko.

Pareigūnai pareiškimą turi

Sostinės policija BNS nurodė 16.46 val. gavusi pranešimą Zuokų adresu, kad prieš moterį ir vaikus smurtauja vyras.

„Pareigūnai nuvyko, priimtas pareiškimas, surinkta medžiaga tikslinimui, ji perduota Vilniaus miesto 3-iajam policijos komisariatui, kuris viską ir išsiaiškins. Pranešimas buvo dėl smurto artimoje aplinkoje“, – BNS sakė Vilniaus policijos atstovė spaudai Julija Samorokovskaja.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.