Lietuvoje

2015.09.21 07:47

Prezidentė ir premjeras pasveikino Europos vicečempionais tapusius Lietuvos krepšininkus

ELTA2015.09.21 07:47

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius pasveikino Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, tapusią Europos vicečempione.

Pasak prezidentės, visa Lietuva didžiuojasi krepšininkais. Jie – mūsų čempionai. Iškovoję Europos krepšinio čempionato sidabrą, mūsų rinktinės žaidėjai parodė, kad vienybė, komandinis žaidimas ir pagalba vieni kitiems yra nesustabdoma jėga. Išsaugodami kovotojų dvasią, Lietuvos krepšininkai per visus Nepriklausomybės metus išlieka pasaulio krepšinio elite.

Prezidentė padėkojo krepšininkams ir rinktinės treneriams už tvirtą charakterį, atkaklų žaidimą ir nepakartojamus įspūdžius, kuriuos jie dovanojo šalies sirgaliams. Svarbu, kad rinktinė laimėjo kelialapį į olimpines žaidynes ir dar kartą privertė visą Europą bei pasaulį aiškiai išgirsti skambant brangiausią mūsų vardą – Lietuva.

„Jūs dar kartą įrodėte mums ir pasauliui, kad Lietuva – galinga, vis naujomis jėgomis senas tradicijas tęsianti krepšinio valstybė. Padovanojote mums ne tik kvapą gniaužiančius reginius, bet ir pademonstravote ištvermę, vienybę, susitelkimą ir atsakomybę. Jūs ir vėl įrašėte Lietuvos vardą į Europos krepšinio istoriją! Lietuva – tarp stipriausių Senajame žemyne! Tai ne tik didelis įvykis sporto pasaulyje, tai mūsų garbę, orumą ir pasididžiavimą valstybe įkvepiantis reiškinys“, – sako vyriausybės vadovas, kartu su žmona Janina palaikęs nacionalinę rinktinę šių pirmenybių finale Lilyje ir atidžiai stebėjęs krepšininkų kovas viso čempionato metu.

„Puikus pasirodymas Senojo žemyno krepšinio čempionate sužadino visų mūsų, Lietuvos krepšinio sirgalių, viltis, kad panašios sėkmės galima tikėtis ir kitąmet Rio de Žaneire vyksiančiose olimpinėse žaidynėse“, – linkėdamas sėkmės šalies rinktinei varžybose ateityje pridūrė A. Butkevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Greitoji medicinos pagalba
COVID-19 TRUMPAI