Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.18 10:36

Klaipėdos uoste bus atnaujinta laivyba, elektros sutrikimų nėra

BNS 2020.02.18 10:36

Klaipėdos jūrų uoste antradienio rytą planuojama atnaujinti laivybą, kuri dėl stipraus vėjo buvo apribota pirmadienio vakarą. Tuo metu elektros tiekimo sutrikimų šalyje nėra.

„10 valandą bus atnaujinama laivyba, vėjo stiprumas yra 12-13 metrų per sekundę, bangų aukštis – 3,5 metro“, – BNS komentavo Klaipėdos uosto atstovė Dovilė Ringis.

Pasak jos, šiuo metu nėra laivų, laukiančių įplaukti į Klaipėdos uostą, tačiau yra laivas, laukiantis, kada galės išplaukti. Anot atstovės, laivas išplauks apie 10 valandą, kuomet bus atnaujinta laivyba.

Laivyba Klaipėdos uoste buvo apribota pirmadienio vakarą.

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) antradienį informavo BNS, kad elektros tinkle apie 9 val. ryto nebuvo nė vieno gedimo, pagrindiniai sutrikimai fiksuoti pirmadienį.

„Praėjusią parą elektros sutrikimai skirtingu laiku ir aplinkybėmis buvo juntami beveik 15 tūkst. namų ūkių“, – BNS komentavo ESO atstovas Tomas Kavaliauskas.

Jis pabrėžė, kad tai bendra statistika už pirmadienį. Atskirais laiko tarpsniais elektros neturėdavo apie kelis šimtus namų ūkių, daugiausia Žemaitijoje, vėliau, keičiantis vėjui, – Aukštaitijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi