Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.17 20:28

Sporto klube Jurbarke – smurtas prieš 12-metį: po smūgių paaugliui lūžo krūtinkaulis

sporto klubas: nusižengęs vaikas pašalintas iš klubo; atnaujinta 22.38
LRT RADIJAS, LRT.lt 2020.02.17 20:28

Policija atlieka tyrimą dėl sporto klube Jurbarke stipriai sumušto dvylikamečio.

Incidentas įvyko dar vasario 6 dieną, tame pačiame klube, kur treniruotes lankė nepilnametės sumušimu ir išprievartavimu kaltinamas jaunuolis.

Portalas delfi.lt skelbia, kad į pirmąją treniruotę atėjusį dvylikametį rūbinėje sumušė metais vyresnis berniukas.

Sumuštas vaikas buvo išvežtas į Kauno klinikas. Nustatyta, kad jam sulaužytas krūtinkaulis.

Pirminiais duomenimis, tiek įtariamas smurtu, tiek ir nukentėjęs buvo pažįstami.

Sporto klubas: nusižengęs vaikas pašalintas iš klubo

Po incidento sporto klube, pastarojo atstovai socialinėje erdvėje pateikė savo įvykių versiją.

Anot „Panteros“ atstovų, nukentėjęs berniukas apie patirtą smurtą treneriui prabilo dar prieš treniruotę, o užsiėmimus vedantis treneris apžiūrėjo vaiką. Anot „Panteros“ prenešimo, vaikas jautėsi neblogai, net norėjo įsitraukti į treniruotę.

„Vos prasidėjus treniruotei naujai atėjęs vaikas pasiskundė treneriui, kad rūbinėje dar prieš užsiėmimą, kitas berniukas jį nuskriaudė. Treneris apžiūrėjo vaiką, jis pasijautė geriau, norėjo toliau sportuoti, bet treneris liepė pabūti ramiai ir stebėti treniruotę“, – rašoma oficialioje sporto klubo paskyroje.

Anot „Panteros“ atstovų, kitam berniukui, kuris klubą lanko neseniai, buvo paaiškinta, kad taip elgtis negalima, šis atsiprašė.

Teigiama, kad toliau įprastai vyko treniruotė, jos pabaigoje vaikai paprašė visi kartu nusifotografuoti, tarp jų buvo ir treniruotę stebėjęs berniukas. Tada treneris visus išleido namo.

„Kitą dieną sužinojus, jog nukentėjusysis patyrė didesnę traumą ir pasikalbėjus su mokyklos vadovybe apie nusižengusį vaiką ir jo netinkamą elgesį mokykloje, buvo nuspręsta jį pašalinti iš klubo. Tą pačią dieną įvyko susirinkimas, kuriame dalyvavo vaikų gerovės komisija, abiejų vaikų tėvai, treneris bei mokyklos vadovybė. Susirinkimo metu buvo nutarta, kad mokykla klubui suteiks mokinių charakteristikas, į kurias bus atsižvelgta priimant vaikus į užsiėmimus“, – rašo sporto klubo paskyroje socialiniame tinkle.

Sporto klubo atstovų teigimu, toks incidentas – pirmas trenerio, dirbančio sporto klube jau 20 metų.

„Imsimės visokeriopų priemonių, kad tai nepasikartotų. Kaip ir minėjome, bendraujame su nukentėjusio šeima ir ji teigė, kad vaiko sveikata gerėja, taip pat, pasak mamos, vaikui pati treniruotė patiko ir pasveikęs žada atvykti sportuoti į mūsų klubą“, – rašoma „Panteros“ paskyroje feisbuke.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi