Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.20 13:03

Į Lietuvą atkeliauja ruduo

Šeštadienį pasidžiaugę itin šiltais orais, bent kurį laiką šilumą turėsime pamiršti. Kaip LRT RADIJUI pasakojo sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė, aukščiausia temperatūra kitos savaitės pirmoje pusėje turėtų siekti 22 laipsnius, o be skėčio išeiti iš namų nederėtų.

Pasak sinoptikės, sekmadienį orus lems keli atmosferos frontai. Vienas iš jų nusidrieks per vakarinę Lietuvos dalį, o kitas – visai netoli rytinės, tad dieną visoje Lietuvoje turėtų būti debesuota su pragiedruliais. Trumpi lietūs lankysis daugelyje šalies rajonų ir gausesni bus tik vakarinėje dalyje – ten gali sugriaudėti ir perkūnija. Dieną temperatūra sieks 16–20 laipsnių.

Pirmadienį sinoptikė piešia debesuotą ir lietingą, o didesni kritulių kiekiai iškris šiauriniuose šalies rajonuose. Šalies pietuose lietaus debesys pradės sklaidytis maždaug vidurdienį. Kadangi naktis iš sekmadienio į pirmadienį bus lietinga, temperatūra jos metu nukris iki 7–13, o dieną oras sušils vos iki 12–16 laipsnių.

Antradienį iš pietvakarių prie Lietuvos artės gana šiltas anticiklonas – turėtų sklaidytis lietaus debesų masyvas ir, nors naktį trumpai palynos šalies šiaurėje, tačiau dieną oro temperatūra pakils iki 16–20 laipsnių.

Trečiadienį bus debesuota su pragiedruliais, tačiau lietaus tikimybė, palyginti su ankstesnėmis dienomis, nedidelė. Naktis išliks vėsoka, tačiau temperatūra dieną gali pakilti ir iki 22 laipsnių šilumos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi