Lietuvoje

2015.09.19 17:37

Lietuvos ir Latvijos parlamentų vadovės susitiko Rokiškyje

LRT.lt 2015.09.19 17:37

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė  Loreta Graužinienė ir Latvijos Respublikos Saeimos Pirmininkė Inara Mūrniecė  Rokiškyje vykstančioje  kasmetinėje Baltų vienybės dienos šventėje  susitiko  „tet-e tet“ pokalbiui. Susitikime abiejų šalių parlamentų vadovės aptarė pastarojo laikotarpio aktualius  politikos klausimus ir abiem valstybėm  tenkančią  spręsti  problemą dėl pabėgėlių, rašoma pranešime spaudai.

„Šiandieną mes aptarėme problemą dėl  pabėgėlių  ir kitus aktualius klausimus, susijusius  su   sudėtinga geopolitine situacija. Tai temos, kurios  svarbios  ir Lietuvai, ir Latvijai. Tai – mūsų bendri rūpesčiai. Tik pasikeičiant nuomonėmis  ir pasidalinant patirtimi galima priimti geriausius sprendimus,“ –  po susitikimo kalbėjo L. Graužinienė.

„Džiugu, kad Lietuvos ir Latvijos parlamentai Baltų vienybės dienos renginių metu ne tik švenčia, bet ir konstruktyviai dirba kartu. Aptarėme daug svarbių klausimų, iš kurių vienas –  kokius sprendimus turėtume priimti dėl pabėgėlių,“– sakė I. Mūrniece.

Po susitikimo parlamentų vadovės apžiūrėjo Rokiškio dvarą ir  pasirašė svečių knygoje.