captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vilniuje susitiko buvę Lietuvos ir Lenkijos prezidentai

Vilniuje viešintis buvęs Lenkijos prezidentas Aleksandras Kwasniewskis šeštadienio rytą susitiko su Valdu Adamkumi. Draugiškai pasisvečiuoti pas buvusį bendražygį užsukęs A. Kwasniewskis juokavo, kad ir jis savo palaikymu prisidėjo prie vakarykštės Lietuvos krepšininkų pergalės Europos krepšinio čempionato pusfinalyje.
T. Lukšio (BFL) nuotr.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Kadenciją baigęs Lietuvos prezidentas pasidžiaugė vasaros pradžioje gautu apdovanojimu už jo ypatingus nuopelnus siekiant dialogo tarp Lenkijos ir Lietuvos. Liga sutrukdė Valdui Adamkui nuvykti į Lenkijoje vykusią teikimo ceremoniją, kurioje būtent jo artimas bičiulis Kvasnievskis tarė padėkos žodį. Jųdviejų valdymo metais Lietuva ir Lenkija džiaugėsi itin gerais dvišaliais santykiais.

„Tai yra tęsinys to tikrai draugiško bendradarbiavimo, kurį jam prezidentaujant ir man einant pareigas mes išvystėme: aktyviai dalyvavome tarptautiniuose įvykiuose, kaip kad rožių revoliucija, paskui – Gruzijoje. Stojimo į NATO ir ES metu Lenkija labai aiškiai pasakė, kad ji yra Lietuvos besąlyginė rėmėja ir strateginė partnerė. Aš tikrai džiaugiuosi šiuo susitikimu, tai yra savotiškas tolimesnis bendravimas ir draugiškumo parodymas“,– sakė V. Adamkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...