Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.11 18:35

Telšių rajone – mįslingas apsinuodijimo protrūkis: net keli vaikai iš vienos mokyklos pasijuto prastai

kol kas nenustatyta dėl ko
LRT RADIJAS, LRT.lt 2020.02.11 18:35

Net keli vaikai, lankantys Telšių rajone esančią Nevarėnų pagrindinę mokyklą, kažkuo smarkiai apsinuodijo, tiesa, oficialiai nenustatyta, kur ir kuo.

Potalą lrytas.lt pasiekė žinia, kad minėtosios mokyklos vaikai nuo penktadienio vemia, prastai jaučiasi. Tiesa, apie galimą užkratą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Telšių departamento skyriaus specialistai informuoti nebuvo.

Nes, pasirodo, nė dėl vieno apsinuodijusio vaiko nesikreipta į medikus.

Nevarėnų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams Rita Gofmanienė portalui lrytas.lt patvirtino, kad keli moksleiviai išties apsirgo.

„Kelios mamos informavo mokytojas, kad vaikai vemia. Tačiau nė viena mama į gydytojus nesikreipė, nepateikė mums gydytojų išrašų, kad tai apsinuodijimai“, – pranešė R.Gofmanienė.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Telšių departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Dalius Abromavičius teigė, kad skubių pranešimų apie įtariamą ar nustatytą užkrečiamąją ligą, susijusių su Nevarėnų pagrindinę mokyklą lankančiais vaikais, iš gydymo įstaigų nėra gavęs.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi