Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.11 15:04

Šiaulių rajono savivaldybėje – įtarimai kyšininkavimu, atliekamos kratos

atnaujinta 15.39
Ignas Jačauskas, BNS 2020.02.11 15:04

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai atlikdami ikiteisminį tyrimą, pareiškė įtarimus dviem savivaldybės darbuotojams ir vienos privačios bendrovės darbuotojui, rašoma pranešime.

Kaip informavo STT, įtarimai dėl papirkimo pareikšti ir vienam privačios bendrovės darbuotojui.

STT nurodo, kad kyšininkavimu įtariami tarnautojai – Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas S. D. ir šio skyriaus vyr. specialistas A. Ž.

Šiaulių rajono meras „valstietis“ Antanas Bezaras BNS patvirtino, kad įtarimai pateikti skyriaus vedėjui Sauliui Darginavičiui ir jo skyriaus tarnautojui Artūrui Žilinskui.

„Ikiteisminio tyrimo duomenimis, minėti savivaldybės darbuotojai priėmė kyšius iš vienos Šiaulių rajono savivaldybės administracijos viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančios įmonės atstovo už galimą palankumą kontroliuojant šios įmonės atliekamus darbus“, – nurodo STT.

STT skelbia praėjusią savaitę atlikusi kratas įtariamųjų darbo vietose ir namuose, tarnautojai teismo sprendimu mėnesiui nušalinti nuo pareigų.

Pasak A. Bezaro, abu darbuotojai iki šiol dirbo profesionaliai ir be priekaištų.

„Skyriaus vedėją galiu apibūdinti kaip profesionalų darbuotoją, abu jie buvo vertinami gerai, jokių priekaištų iki šiol neturėjome. Savivaldybės darbui tai netrukdys, bet esame labai nustebę. Tikrai nemanau, kad aukščiau kas nors galėjo juos koordinuoti – administracijos direktorius ir abu pavaduotojai tikrai sąžiningi“, – teigė jis.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūra.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi