Lietuvoje

2020.02.11 10:02

Malinauskas atsiprašo už savo komentarus: su tokiu patarėju premjero vietoje būčiau atsisveikinęs jau seniai

LRT.lt2020.02.11 10:02

Pirmadienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „LRT Forumas“ premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas pasakė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius yra kvailas, kad pasiėmė Seimo viešbučio kambarį. Kitą dieną patarėjas socialiniame tinkle atsiprašė už savo žodžius ir tikino, kad jo naudota leksika – bloga.

Kaip rašo S. Malinauskas, jo nuomonė nesikeičia, kad Seimo viešbutis yra nomenklatūros reliktas, kurio reiktų atsisakyti.

„Manau, kad Seimo viešbutis, kuriame išrinktieji už nuomą moka simbolinę kainą, o už tokias smulkmenas kaip elektra arba vanduo nemoka visai, yra nomenklatūrinis reliktas, kurio reikia atsisakyti“, – rašo jis.

Tačiau premjero patarėjas pastebi, kad pirmadienio LRT TELEVIZIJOS laidoje šiai nuomonei išreikšti panaudota leksika buvo netinkama ir teigia, kad pats tokiu atveju premjero vietoje save atleistų.

„Esu pasisakęs apie prezidento patarėjo leksiką ir dabar pasielgiau taip pat. Tai yra blogai. Gerbiu visus žmones, nesvarbu, kokias pareigas jie užima. Neturiu teisės jų kaip nors įžeidinėti. Tai buvo neetiška ir tai pripažįstu. Premjero vietoje su tokiu patarėju atsisveikinęs būčiau jau seniai“, – savo įrašą baigia patarėjas.

LRT forumas. Politiko abėcėlė – reikia vengti ir interesų konflikto, ir jų regimybės: taisyklės, neįkandamos valdžios atstovams
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.