Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.11 08:28

Į diskusijas dėl tariamų susisiekimo ministro paieškų Narkevičius nesivelia – iš posto nesitrauks

Reaguodamas į prezidento Gitano Nausėdos patarėjo Povilo Mačiulio teiginius, jog šiuo metu aktyviai ieškoma naujo susisiekimo ministro, dabartinis ministras Jaroslavas Narkevičius LRT RADIJUI sako nesivelsiantis į minėtas diskusijas, esą atsakymą į šį klausimą pateikia premjeras.

„Mes jau kurį laiką pastebime, kad ministras gyvena tarsi alternatyvioje realybėje. Nepaisant to, kad ir kokia valstybės institucija reikštų pastabas, ar tai būtų VTEK, ar prokuratūra, tačiau tiek ministras, tiek jo partijos lyderis dažnai tai vertina žodžiu „jerunda“. Akivaizdu, kad toks teisinis nihilizmas negali būti toleruojamas“, – kiek anksčiau LRT RADIJO laidoje „Ryto garsai“ kalbėjo šalies vadovo vyriausiasis patarėjas P. Mačiulis.

Susisiekimo ministro teigimu, premjeras jau išsakė savo nuomonę šiuo klausimu, todėl jis apie tai nekalbės. „Aš orientuojuosi į darbų atlikimą ir tie darbai ženklūs, nenorėčiau komentuoti ir veltis į diskusiją. [...] Manau, kad atsakymą į tai pateikia premjeras“, – sako jis.

J. Narkevičiaus teigimu, turėdamas deleguotos partijos atstovų, koalicijos ir premjero palaikymą, jis iš pareigų nesitrauks. „Aš nesitrauksiu iš šių pareigų. Atstovausiu ne verslo, o žmonių interesams“, – tikina ministras.

Paklaustas, kiek jam svarbus prezidento pasitikėjimas, J. Narkevičius pabrėžia, kad tai svarbu kiekvienam ministrui, tačiau situacija yra „tokia, kokia yra“.

„Nenorėčiau diskutuoti. Reikia orientuotis į darbų atlikimą“, – pažymi J. Narkevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16