Lietuvoje

2020.02.10 23:06

Malinauskas: kam Narkevičius nuomojosi Seimo viešbutį? Dėl to, kad kvailas

LRT TELEVIZIJOS laida „Forumas“, LRT.lt2020.02.10 23:06

Premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas pirmadienį pareiškė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius pasielgė kvailai, nuomodamasis kambarį Seimo viešbutyje, kai jo šeima užsiima nekilnojamojo turto nuoma Vilniuje. Ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio atstovas laidoje „LRT Forumas“ sakė, kad Seimo viešbučio apskritai reikia atsisakyti.

„Narkevičius, sakė, net negyvena tame kambaryje (Seimo viešbutyje) iš tikrųjų, kurį turėjo. Kam jis jį pasiėmė? Dėl to, kad kvailas“, – kalbėjo S. Malinauskas.

J. Narkevičiaus šeima bendros nuosavybės teise valdomą nekilnojamąjį turtą nuomojo rinkos kaina, tuo metu jis taip pat turėjo ir išimties tvarka gautą butą Seimo viešbutyje.

Prezidentas Gitanas Nausėda ne kartą ragino atsistatydinti J. Narkevičių, sulaukusį kritikos tiek dėl Seimo viešbučio kambario nuomos, tiek dėl kai kurių kitų klausimų, tačiau valdančioji dauguma reiškia ministrui paramą.

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė laidoje priminė, kad tarp abejotinomis aplinkybėmis kambarį Seimo viešbutyje nuomojusių politikų būta ir opozicijos atstovų.

„Turėjom antrą pavyzdį, ponia (Agnė) Bilotaitė, kuri gyvena kitapus upės, prabangiame name. Lygiai taip pat buvo užimtas Seimo viešbutis“, – kalbėjo politikė.

Premjero patarėjas S. Malinauskas paragino Seimo viešbučio atsisakyti apskritai.

„Viešbučio turi nebūti, nes ten yra taip, jeigu 25 kilometrai ir toliau (nuo Vilniaus) gyveni, prašau, lengvatinės sąlygos. Lieka kambarių, leidžia visiems kitiems, kad tušti nestovėtų. Tai Narkevičius išsinuomoja tą tuščią kambarį“, – tvirtino S. Skvernelio atstovas.

Pasak jo, Seimo viešbutis yra iš tradicijos kylanti „nomenklatūrinė problema“.

„Niekur pasaulyje iš tikrųjų tokių dalykų nebelikę yra, bet mes kadangi turime tokį reliktą, senieną, pradedame versti per galvą ir žiūrėti, ar čia reikėtų, nereikėtų“, – sakė S. Malinauskas.

LRT forumas. Politiko abėcėlė – reikia vengti ir interesų konflikto, ir jų regimybės: taisyklės, neįkandamos valdžios atstovams
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt