Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.17 11:42

Iš pareigų atleistas du žmones neblaivus avarijoje sužalojęs Šiaulių policininkas

BNS 2015.09.17 11:42

Iš vidaus tarnybos atleistas Šiaulių policijos pareigūnas, kuris neblaivus vairuodamas automobilį praeitą savaitę sukėlė avariją, per kurią sužeisti du žmonės, ketvirtadienį pranešė policija.

Policijoje 25 metus dirbęs Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas Andrius Ančiulis atleistas dėl pareigūno vardo pažeminimo.

Pareigūnas po avarijos atsisakė tikrintis girtumą matuokliu, bet ligoninėje iš jo paėmus kraują nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,41 promilės alkoholio.

Avarija įvyko praėjusio ketvirtadienio vakarą Šiauliuose, kai A. Ančiulis ne tarnybos metu nuosavu automobiliu partrenkė du visuomeninio transporto stotelėje stovėjusius žmones.

A. Ančiulis buvo suimtas šešioms paroms, trečiadienį jis iš areštinės išleistas, jam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šiemet per pirmą pusmetį dėl neblaivumo buvo atleisti septyni pareigūnai, pernai per tą patį laikotarpį atleista 18.

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas teigia, kad policijos pareigūnams ir toliau bus taikomi patys griežčiausi reikalavimai.

„Darome viską, kad tokių atvejų nebūtų. Ir toliau kiekvienas pareigūnas, nepaisant jo praeities nuopelnų, už vairavimą, esant neblaiviam, taip pat išaiškinti neblaivūs pareigūnai darbo vietoje bus šalinami iš tarnybos ir neteks socialinių garantijų“,– pranešime spaudai teigė policijos vadovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi