Lietuvoje

2013.02.04 17:16

Pirmojoje „Auksinio balso“ laidoje – emigrantės ir scenos vilko triumfas

2013.02.04 17:16

LRT televizijoje startavo gyviausias Lietuvoje muzikos šou „Auksinis balsas“. Pritariant simfoniniam orkestrui, kovą dėl geriausiojo titulo pradėjo 9 atlikėjai.

LRT televizijoje startavo gyviausias Lietuvoje muzikos šou „Auksinis balsas“. Pritariant simfoniniam orkestrui, kovą dėl geriausiojo titulo pradėjo 9 atlikėjai.

Vienintelis Lietuvoje šou, kuriame atlikėjai dainuoja gyvai, gyvai akompanuojant orkestrui ir bigbendui – taip prisistatė ‚Auksinis balsas“, žiūrovams pasiūlęs ne tik gerai pažįstamus, bet ir televizijos eteryje nematytus veidus.

Vienas jų – Viktoras Gerasimovas. Operos atlikėjas, apdovanotas itin retu – sopranino – balsu (ką reiškia būti sopraninu Lietuvoje: http://pramogos.delfi.lt/kultura/sopraninas-vgerasimovas-buti-vieninteliu-lietuvoje-jausmas-nelabai-koks.d?id=56643067).

Klausantis Viktoro dainavimo, kaip pripažino laidos vedėjas Andrius Rožickas, sunku pasakyti, kas dainuoja – vyras ar moteris: „Tačiau turiu pripažinti – norėčiau turėti tokį telefono skambutį“.

Viktorą stebėjusieji pasirodymą lygino su Robertino Loretti ir itin aukštu balsu išgarsėjusiu Rusijos atlikėju Vitu. Tačiau komisija susilaikė nuo pagyrų ir patarė Viktorui būti pedantiškesniam dainuojant.

Pastabų po pasirodymo neišvengė ir Karina Krysko-Skambinė, atlikusi Jennifer Lopez „Dance again“ lietuvišką versiją „Aš noriu šokt“. Dirigento Modesto Pitrėno, kaip ir kitų komisijos narių, ji įvertina septynetu, spėjusiu įgyti „Zitos Kelmickaitės dalgio vardą“. „Gal yra žmonių, kurie mėgsta popsą ir rožinę spalvą, tačiau aš nesu didelis jos fanas“, – prisipažino M.Pitrėnas.

Dirigento frazės netruko pasigauti A. Rožickas ir metė repliką, kad šįvakar Z.Kelmickaitė, vilkinti rožinį švarką, atrodo būtent kaip „rožinė pantera“.

„Jis buvo mano studentas, aš Modestą labai mėgau, – kritikos sau neprisiėmė muzikologė. – Jis viską gerai pasakė, jis labai jausmingas ir puikus žmogus. Ne veltui jam davė Nacionalinę premiją.“ „Ach, dabar už tai ją duoda“, – per dantį Z.Kelmickaitę traukė laidos vedėjas.

Ironijos A. Rožickas negailėjo ir pastaboms, skirtoms Laurai Zigmantaitei, kuriai buvo patarta stovėti kaip ispanei: atlošus pečius ir tvirtai įsirėmus kojomis: „Tai pašauto pingvino stovėsena“, – juokavo Andrius po operos solistės numerio, kurio metu Laura  pademonstravo ne tik nepriekaištingą balsą, gerai pažįstamą „Triumfo arkos“ gerbėjams, bet ir tobulą figūrą bei kojas, kurių pavydėti galėtų net pati Angelina Jolie.

Visus dešimtukus iš komisijos susirinko roko grupės „Pelenai“ lyderis Česlovas Gabalis ir Lietuvos publikos jau pasiilgta Vilija Matačiūnaitė, pastaruoju metu gyvenanti Londone.

Kitą savaitę LRT televizijos žiūrovai galės išvysti, kaip atlikėjams seksis dainuojant disko stiliaus kūrinius.

Daugiau informacijos apie vedėjus http://www.lrt.lt/auksinis_balsas/dalyviai

Visos karščiausios naujienos ir projekto užkulisiai https://www.facebook.com/LRT.LT