Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.16 16:59

Į iš Vilniaus pakilusį lėktuvą trenkė žaibas

Trečiadienio ankstų rytą į Oslą iš Vilniaus oro uosto pakilęs lėktuvas turėjo apsisukti ir grįžti į sostinę.

Portalas DELFI sulaukė keleivio informacijos apie tai, kad į lėktuvą trenkė žaibas, ir šis grįžo į Vilnių. Kaip rodo flightradar24.com informacija, lėktuvas trečiadienio rytą anksti pakilo iš oro uosto, tačiau, pasiekęs Klaipėdą, apsisuko ir grįžo į Vilnių.

Informaciją apie vėluojantį skrydį į Oslą patvirtino ir Lietuvos oro uostų komunikacijos vadybininkė Agnė Mažeikytė. Pasak jos, konkrečių priežasčių, kodėl laiku nevyksta skrydis, Vilniaus oro uostas komentuoti negali, tačiau specialistė nurodė, kad lėktuvas į Oslą vėluoja dėl techninių kliūčių.

Šiuo metu skelbiama, kad lėktuvas į Norvegiją Vilniaus oro uostą turėtų palikti 14.30 val. „Wizzair“ atstovas Danielis de Carvalho patvirtino, kad lėktuvas buvo priverstas grįžti į Vilniaus oro uostą dėl į jį trenkusio žaibo.

„Lėktuvas, vos pakilęs, buvo priverstas grįžti atgal į Tarptautinį Vilniaus oro uostą. „Wizz Air“ teikia išskirtinį dėmesį keleivių saugumui, tad grįžimas atgal į Vilniaus oro uostą buvo pasirinktas kaip prevencinė priemonė po to, kai įgula informavo apie žaibo smūgį“, – teigė jis.

Komentaro metu „Wizzair“ atstovas patikino, kad keleiviai į lėktuvą buvo laipinami ir netrukus išskrido į Oslą (14.30 val.). 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi