Lietuvoje

2020.02.07 11:28

Dėl Skvernelės įdarbinimo Navickas kreipėsi į „Orlen“

LRT.lt2020.02.07 11:28

Paaiškėjus, jog premjero Sauliaus Skvernelio žmona Silvija Skvernelė įsidarbino „Orlen“ koncerne, Seimo narys Andrius Navickas kreipėsi į įmonės generalinį direktorių Michalą Rudnickį.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys A. Navickas sunerimęs, kad koncerno „Orlen Lietuva“ parama premjero S. Skvernelio aplinkos verslininkams ir žmonos įdarbinimas neaiškiomis aplinkybėmis, gali pakenkti ilgalaikei įmonės reputacijai.

„Reputacija kuriama ilgai ir kantriu darbui, o sugriauti ją gali vienas neatsakingas žingsnis, kartais – net klaidos ar nesąžiningo veiksmo regimybė. Todėl noriu atkreipti jūsų dėmesį, kad bent keli jūsų vadovaujamos įmonės sprendimai pastaraisiais metais skatina atsirasti spėjimams, kad vyksta neteisėtas sandoris, kai Lietuvos premjeras, ne kartą viešai pasigyręs, jog dažnai susitikinėja su jumis, galimai suteikia jūsų įmonei tam tikrų lengvatų, mainais už jūsų paramos projektus“, – atvirame laiške rašo konservatorius A. Navickas.

Pasak A. Navicko, TS-LKD frakcija itin griežtai vertina pasirodžiusią informaciją apie premjero S. Skvernelio žmonos įdarbinimą Lenkijos koncerne „Orlen“ ir pabrėžia, kad kyla daug įtarimų, ar tokiu būdu koncernas neatsilygina S. Skverneliui už jo vadovaujamos Vyriausybės priimtus koncernui naudingus sprendimus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt