Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.05 11:25

„Valstiečių“ lyderis sako, kad dėl naujo frakcijos seniūno gali būti rengiamas slaptas balsavimas

LRT RADIJAS, LRT.lt 2020.02.05 11:25

Praėjusią savaitę paskelbęs, kad jog traukiasi iš „valstiečių“ frakcijos seniūno ir Kultūros komiteto pirmininko pareigų, Ramūnas Karbauskis LRT RADIJUI sako, kad žmogus į jo postą bus paskelbtas atėjus laikui. R. Karbauskio tikinimu, niekas dėl šio jo sprendimo nepasikeis.

Po R. Karbauskio pareiškimo buvo girdima daug pavardžių, kurios galėtų užimti jo pareigas. Vienas jų – Tomas Tomilinas.

Paklaustas, ar imtųsi tokių pareigų, T. Tomilinas sako svarstysiantis visus galimus variantus.

„Dabar nepasakysiu, kaip bus. Labai norėčiau, kad pasakytų dauguma. Ar aš kelsiu kandidatūra, yra ne šiandienos klausimas“, – kalba T. Tomilinas.

T. Tomilinas teigia, kad jam R. Karbauskio pasitraukimas buvo logiškas.

„Mums reikia dirbti susitelkus rinkimams. Tų pareigų yra labai daug. [...] Aš tik sveikinu, kad kitas žmogus galės įdėti daugiau energijos frakcijos vadovavimui, Kultūros komitetui, partijos reitingas galbūt bus keliamas dėl partinio darbo. [...] Tai yra demokratinis procesas ir labai džiaugiuosi, kad jis vyksta“, – komentuoja T. Tomilinas.

R. Karbauskis LRT RADIJUI sako, kad šiuo metu kiekvieno partijos vadovo svarbiausias klausimas yra būsimi rinkimai. Žmogų, kuris galėtų užimti jo pareigas, „valstiečių“ lyderis tikina įvardysiantis „kai ateis laikas“.

„Savo siūlymą pateiksiu. Tai yra mano teisė. Frakcijos vadovo sprendimas nėra tik frakcijos reikalas. [...] Niekas nepasikeis, ar aš būsiu seniūnas, ar kas nors kitas. [...] Sprendimą priims dauguma balsuodama, galbūt ir slaptu balsavimu, kad niekam mekiltų abejonių. [...] Kalbant apie Kultūros komitetą, rasime sprendimą, kad tie sprendimai, kurie buvo daromi trejus metus, ir toliau vyktų sėkmingai“, – kalba R. Karbauskis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16