Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.05 13:41

Karbauskis: Masiulis nebeturi argumentų

LRT RADIJAS, LRT.lt 2020.02.05 13:41

Praėjusią savaitę Ramūnui Karbauskiui paviešinus buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio galimai įdarbintų žmonių sąrašą, pastarasis tvirtino, kad minėti asmenys į darbo vietas buvo priimti per konkursą. Vertindamas susiklosčiusią situaciją, „valstiečių“ lyderis LRT RADIJUI teigia, kad informacija apie tai, kaip šie žmonės buvo įdarbinti, dar tik bus pateikta.

„Mes ją (informaciją – LRT.lt) nuolat skelbsime. Vakar pasigirdo, kad šis veiksmas naudingas rusams, buvo šnekama apie kažkokius srutų vamzdžius. Suprantu, kad R. Masiulis neturi jokių argumentų atsakyti, kodėl taip buvo. [...]

Nusikaltimo pagrindai buvo matomi prokurorams, tačiau tai buvo apleista. Jie buvo neliečiamieji. Šiandien neliečiamieji yra paliesti. „LEO LT“, Visagino atominė elektrinė – visi skandalingi projektai susiję su šia pavarde. Mes visa tai papasakosime“, – akcentuoja R. Karbauskis.

Paklaustas, ar asmenis, kuriuos galimai įdarbino buvęs susisiekimo ministras, laiko profesionalais, R. Karbauskis to nesureikšmina ir sako, jog šimtai tūkstančių kitų žmonių taip pat yra profesionalai.

„Tuos žmones parenka ne institutas, o asociacija, kurią jie patys įsteigia. Jų ryšiai yra akivaizdūs. Mes tai paskelbsime, kaip atskirą istoriją. Ten yra labai įdomus reiškinys, kai neoficialus institutas atrinkinėja vadovus – jie patys save atrinkinėja“, – pabrėžia R. Karbauskis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi