Lietuvoje

2020.02.04 18:05

Paluckas: premjerui artėjančiuose rinkimuose dalyvauti partijos sąraše nesiūlėme

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gintautas Paluckas teigia, kad jo vedama partija ministrui pirmininkui Sauliui Skverneliui dalyvauti LSDP sąraše nesiūlė ir to neplanuoja daryti. Visgi politikas pripažįsta, kad idėja premjerą S. Skvernelį įtraukti į partijos rinkimų sąrašą buvo svarstyta.

„Mes nesiūlėme premjerui dalyvauti mūsų sąraše, tačiau, kai pasigirdo tie gandai ir samprotavimai, mes būdami atvira partija tokius gandus pasvarstėme“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje kalbėjo G. Paluckas.

G. Paluckas patikino, kad kiek pasvarstę galimybę S. Skvernelį įtraukti į partijos rinkimų sąrašą, šią galimybę socialdemokratai atmetė.

„Manome, kad geriausiai būtų, jeigu mes iki rinkimų keliautume skyriuje, o štai ten rinkėjų pasitikėjimą pasvėrę ir pamatavę, galėtume spręsti, ką daryti toliau“, – teigė G. Paluckas.

ELTA primena, kad premjero S. Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas pirmadienį teigė, kad Vyriausybės vadovas ne kartą įvairių partijų vadovų buvo kviečiamas dalyvauti rinkimuose jų sąrašuose. Vis dėlto, pakartojo S. Malinauskas, jeigu premjeras apsispręs dalyvauti Seimo rinkimuose, tą darys kartu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).