Lietuvoje

2020.01.31 15:31

Karbauskis: Narkevičiaus ir Roko Masiulio istorijos nesusijusios

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad informacijos paskelbimas apie buvusį susisiekimo ministrą Roką Masiulį nėra susijęs su jo įpėdinio Jaroslavo Narkevičiaus situacija.

„Su ministru J. Narkevičiumi tai visai nesusiję – nei laike, nei priežastimi, nei tikslu“, – žurnalistams penktadienį sakė R. Karbauskis.

„Reikia atskirti tuos du klausimus, nes skandalo su ministru J. Narkevičiumi tiesiog nėra. Nėra klausimų, kurie būtų jam inkriminuojami apart vieno, kad jis pietavo, kaip darė visi iki tolei“, – kalbėjo jis.

Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pareiškė, kad R. Karbauskiui nepavyks puolimu prieš buvusį susisiekimo ministrą pridengti dabartinio ministro Jaroslavo Narkevičiaus bėdų.

R. Karbauskis sakė, kad apie R. Masiulį pateikta dar ne visa informacija.

„Paskelbta dar yra tik labai mažai medžiagos ir manau, kad išvadas mes visi darysime tada, kai visa medžiaga bus padaryta. Jeigu mes ją matome ir mes tą išvadą galime vienokią ar kitokią daryti, tai kiti dar kol kas ne visą ją mato, tai aš tikiuosi, kad po savaitės–kitos mes jau pateiksime pilną informaciją, kokią mes sugebame surinkti“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.

R. Karbauskis ketvirtadienį paskelbė, kad kreipiasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) dėl su R. Masiuliu susijusių asmenų karjeros.

R. Karbauskis teigia, kad grupė susijusių asmenų „keliavo“ paskui R. Masiulį į valstybės valdomas įmones, todėl prašoma išsiaiškinti, ar jų karjera buvo skaidri ir nesukūrė prielaidų korupcijai atsirasti.

R. Masiulis priekaištus atmeta ir sako, kad žmones susisiekimo sektoriuje įdarbino po konkursų, kurių metu buvo vertinamas kandidatų profesionalumas, o ne asmeniniai ryšiai.