Naujienų srautas

Lietuvoje2020.02.03 17:54

Signataras Puplauskas sako, kad Kovo 11-ąją visi buvo tarsi viena šeima

Signataras Vytautas Puplauskas prisimena, kad prieš tris dešimtmečius Aukščiausiąją Tarybą ir visą tautą suvienijo laisvės troškimas. Laisvė, pasak signataro, tai galimybės, kurias ne visada išnaudojame.

„Tai buvo ypatingas momentas, kai visą tautą ir Seimą vienijo bendra dvasia. Buvo tik vienas troškimas, kuris vienijo taip, kaip žemės trauka atomus. Buvome, kaip viena šeima. Toks jausmas, kad tėvynei to reikia ir visi to sieksime. Kelio atgal nematėme ir žiūrėjome tik į priekį. Visiškai nebijojome bet kurios aukos – toks jau buvo visų žmonių susitelkimas“, – sako signataras.

Susitikimas su signataru V. Puplausku – laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Šis bei visi kiti reportažai – ir portale LRT.lt.

Signataras Vytautas Puplauskas: laisvė – tai galimybės, kurias ne visada išnaudojame

Jo teigimu, laisvė suteikia galimybę padaryti daug, tačiau ne visada yra išnaudojama.

Tai buvo ypatingas momentas, kai visą tautą ir Seimą vienijo bendra dvasia.

„Pasikeitė Lietuvos vaizdas: pagražėjo miesteliai, kaimuose susikūrė stambūs, duodantys produkciją, ūkiai. Liko ir daug nepadarytų darbų, pavyzdžiui, ypač apleistas ateinančios kartos auklėjimas. Žmogaus veiksmus turi kontroliuoti jautri sąžinė. Jei žmogus neturės jautrios sąžinės, jo protas nebus užprogramuotas meile sau. Meilę reikia turėti, saugoti, kaip Dievo dovaną, ir stengtis, kad aplinkiniai būtų laimingi“, – kalba V. Puplauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi