Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.29 14:45

Karbauskis nusitaikė į Masiulį, bet Skvernelis – ramesnis: detalių nežinau, pažiūrėsime, kas bus

Modesta Gaučaitė, LRT.lt 2020.01.29 14:45

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis ketina ketvirtadienį paviešinti informaciją apie buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulo neva ministerijai pavaldžiose institucijose įdarbintus artimus asmenis. Visgi, atrodo, kad tokia informacija nėra kelianti nerimą premjerui Sauliui Skverneliui.

Trečiadienį kalbėdamas „Žinių radijuje“, R. Karbauskis sakė, kad ketinantis informaciją apie galimus R. Masiulio nusižengimus perduoti ir Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT). Tačiau tam būtinybės nemato ministras pirmininkas.

Skvernelis apie galimų Masiulio nusižengimų perdavimą STT: nereikėtų tarnybų užkrauti tokiais darbais

„Tai yra mūsų Vyriausybės ministras, kuris dirbo beveik trejus metus. Kažkokių indikacijų, vienokių ar kitokių, didelių nebuvo apie tai. Galbūt kai kurie su ministru susiję asmenys, matėme, skaitėme ir viešojoje erdvėje, patarėjai, kurie įdarbino savo kolegų brolius ar bandė įdarbinti, tie dalykai buvo girdėti. O kas bus ryt ar poryt, pažiūrėsime visi. Aš nežinau detalių“, – komentavo premjeras S. Skvernelis.

Ministras pirmininkas sakė girdėjęs kalbas apie minimą informaciją ir tai, kad R. Karbauskis ketina ją paviešinti, bet sakė, kad „kalbos yra kalbomis“.

„Nemanau, kad reikėtų mūsų tarnybas užkrauti tokiais darbais, nebent bus aiškus kažkokie teisės pažeidimo požymiai. Tada kitas dalykas, o šiaip ta informacija, jei ji tokia yra, kai bus paskelbta, jeigu bus tokia, tada bus galima ir komentuoti“, – kalbėjo premjeras.

Portalas LRT.lt primena, kad prezidentas Gitanas Nausėda interviu LRT RADIJUI sakė žinantis apie mažiausiai 20 su Lietuvos lenkų rinkimų akcija-krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) susijusių asmenų, kurie, Jaroslavui Narkevičiui tapus susisiekimo ministru, buvo įdarbinti Susisiekimo ministerijai pavaldžiose institucijose.

Netrukus po to „valstiečių“ lyderis R. Karbauskis prakalbo, kad esą buvęs ministras R. Masiulis yra tas, kuris į aukštas pareigas įdarbino daug su juo susijusių asmenų. Pats R. Masiulis anksčiau tai vadino dar vienu R. Karbauskio bandymu keršyti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi