Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.28 14:02

Alytaus policijoje galėjo būti klastojami dokumentai, sulaikyti du darbuotojai

BNS 2020.01.28 14:02

Alytaus policijoje galėjo būti klastojami dokumentai, sulaikyti keturi asmenys, iš kurių du – Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai.

Tai antradienį pranešė Kauno apskrities policija, bendradarbiaujanti atlikti šį ikiteisminį tyrimą.

Antradienį pas penkis įtariamuosius buvo atliktos kratos, keturi asmenys sulaikyti. Tarp jų – Alytaus policijos Aptarnavimo skyriaus darbuotojai, gimę 1953 ir 1967 metais.

Policijos duomenimis, šie asmenys, turėdami įgaliojimus valdyti policijos materialinius ir finansinius išteklius, galimai klastojo tarnybinius dokumentus ir už policijos įstaigos lėšas privačiose įmonėse pirko įvairius daiktus ir naudojo asmeniniais tikslais.

Įtariama, kad jie įsigijo daiktų, kurių suma siekia kelis tūkstančius eurų.

Jiems pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo ir turto pasisavinimo. 1953 metais gimusiam vyrui taip pat pareikšti įtarimai dėl antspaudo, spaudo ar blanko suklastojimas ir turto iššvaistymo.

Dar dviem vyrams, gimusiems 1981 ir 1977 metais, nedirbantiems valstybinėse institucijose, pareikšti įtarimai dėl bendrininkavimo, piktnaudžiavimo, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

Visiems asmenims gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų. Kratų metu paimti tyrimui reikšmingi daiktai, dokumentai.

Artimiausiu metu bus sprendžiamas klausimas dėl Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojų nušalinimo nuo pareigų ir kardomųjų priemonių skyrimo įtariamiesiems.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi