Lietuvoje

2013.02.04 10:46

Kaune – melagingas skambutis apie atominę bombą oro uoste

Kauno oro uoste sekmadienio rytą specialiosios tarnybos tikrino pranešimą apie galimai padėtą bombą.

Kauno oro uoste sekmadienio rytą specialiosios tarnybos tikrino pranešimą apie galimai padėtą bombą.

 8.50 val. į Vilniaus rinktinės Kauno oro uosto užkardos pasienio kontrolės punktą paskambino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato operatyvinis budėtojas ir informavo, kad yra gauta anoniminė informacija, kad Kauno oro uoste padėta „atominė bomba“.

Užkardos pareigūnai, kartu su policijos, aviacinio saugumo tarnybos pareigūnais patikrino Kauno oro uosto teritoriją. Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, pašalinių ar įtartinų daiktų nerasta. 9.55 val. Kauno oro uostas pradėjo dirbti įprastu režimu.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas žiniasklaidai Kęstutis Kasciukevičius pirmadienį iš ryto portalui kaunodiena.lt pranešė, jog pradėta administracinė teisena dėl melagingo specialiųjų tarnybų iškvietimo.

„Policija šiuo metu nustatinėja asmenis, kurie pranešė apie galimai padėtą bombą. Skambinantysis bus atsektas pagal telefoną, iš kurio skambino“, – teigė K. Kasciukevičius.

Anot policijos atstovo, pranešimą apie galimai padėtą bombą policijos pareigūnai gavo iš bendrojo pagalbos telefono.

Asmenims už tokius pažeidimus gali grėsti bauda nuo 300 iki 600 litų arba administracinis areštas iki 30 parų.

Sausio viduryje pranešta apie Vilniaus oro uoste padėtą atominę bombą, tąkart buvo sulaikyti du neblaivūs įtariamieji, trečiasis buvo blaivus ir po apklausos paleistas.