Lietuvoje

2015.09.11 13:03

„Vilniaus maratone” ištvermę bandys ir kelios dešimtys LRT bėgikų

2015.09.11 13:03

Net 23 LRT darbuotojai kaupia jėgas savaitgaliui – kartu su tūkstančiais sporto entuziastų sekmadienį jie bėgs jau dvyliktą kartą vyksiančiame „Vilniaus maratone“.

Net 23 LRT darbuotojai kaupia jėgas savaitgaliui – kartu su tūkstančiais sporto entuziastų sekmadienį jie bėgs jau dvyliktą kartą vyksiančiame „Vilniaus maratone“.  Tarp jų – LRT laidų vedėjai Ignas Krupavičius ir Deividas Jursevičius, sporto prodiuseris Ramūnas Grumbinas, „Panoramos“ veteranas Jonas Ramelis, naujienų žurnalistė Jovita Sukackaitė, laidos „Laba diena, Lietuva“ reporterė Justė Navickaitė, radijo žurnalistės Indrė Anskaitytė, Lina Okienė,  Živilė Kropaitė, Vita Ličytė ir kiti.

LRT sportą kuruojantis Ramūnas Grumbinas pasirengęs įveikti visą distanciją – 42 km. Jam šis maratonas – jau aštuntasis. „2008-aisiais šį atstumą įveikiau per 4 valandas, vėliau – per 3,6 val. Tikiuosi, gal šįkart pavyks per 3 ar net dar greičiau. Tačiau ne laikas svarbiausia. Man tai puiki proga išbandyti savo galimybes. Svarbiausia – bėgsiu nuostabaus savo gimtojo miesto gatvėmis“, – pasakoja LRT sporto prodiuseris.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.