Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.24 09:16

Paluckas: protingi žmonės bėga iš „valstiečių“ frakcijos

Benas Brunalas, ELTA 2020.01.24 09:16

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas, komentuodamas tai, kad ketvirtadienį Ramūno Karbauskio vadovaujamą frakciją paliko ir Virgilijus Poderys, sako, kad protingi žmonės bėga iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos.

„Tai reiškia, kad protingi žmonės bėga iš valstiečių frakcijos“, – „Žinių radijui“ teigė jis. Pasak socialdemokrato, viena pagrindinių to priežasčių – gausiausios Seimo frakcijos lyderio diktatas.

„Politinės, demokratinės kultūros (LVŽS frakcijoje – ELTA) nerasta... Kaip sakė pats Virgilijus: valdovas pasakė, ir visi turi bėgti į tą pusę. Žinote, protingiems žmonėms tokia aplinka tampa pernelyg rūgšti“, – pabrėžė socialdemokratas. Jo teigimu, būtent dėl to V. Poderys ir apleido LVŽS frakciją.

„Dėl pono Poderio kompetencijos ir profesinės reputacijos niekas abejonių neturi – žmogus tikrai supranta energetikos sritį, klimato kaitos, korporatyvinį valdymą, strateginius dalykus. Tačiau, matyt, ir jo kantrybė nėra begalinė“, – kalbėjo G. Paluckas, neslėpdamas, kad buvusį LVŽS frakcijos narį kviečia į LSDP frakciją.

Ketvirtadienį iš LVŽS frakcijos Seime pasitraukęs parlamentaras V. Poderys sako, kad tokį sprendimą lėmė dažnai išsiskyrusios nuomonės įvairiausiais klausimais.

Išėjus V. Poderiui, „valstiečių“ frakcijoje liko 48 nariai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi