Lietuvoje

2020.01.23 16:05

Narkevičius: nesu diskriminuojamas tautiniu pagrindu

ELTA2020.01.23 16:05

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad nesijaučia esąs diskriminuojamas tautiniu pagrindu.

„Nesu diskriminuojamas (...), bet vėlgi norėčiau pasakyti, kad mes (Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga. – ELTA) ne kartą kaip politinė ir visuomeninė jėga akcentavome, kad tam tikri veiksmai (...) tautinių mažumų atžvilgiu yra nepadaryti“, – „DELFI Dienoje“ teigė susisiekimo ministras.

ELTA primena, kad premjeras interviu Delfi teigė, jog J. Narkevičius yra kritikuojamas tautiniu pagrindu. Vyriausybės vadovas tvirtina, kad dešinieji stengiasi koalicijos partnerius – Lietuvos lenkų rinkimų akciją – Krikščioniškų šeimų sąjungą (LLRA-KŠS) sutapatinti su Rusijos grėsme.

Kartu Delfi duotame interviu S. Skvernelis atskleidė, kad J. Narkevičiaus kandidatūra į ministrus, pasak jo, jau nuo pat pateikimo dienos Prezidentūroje buvo vertinama skeptiškai.

„Nežinau, ar tai pagrindinė priežastis, bet yra sutapimas – kai LLRA-KŠS tapo koalicijos dalimi, pradėta visais kanalais bandyti išstumti šią politinę jėgą iš koalicijos. Didžiausią problemą matau tame, kad nukrypstama į galimą diskriminaciją (nekalbu apie konkrečias institucijas) tautiniu pagrindu. Dabar jau linksniuojama viskas – ir priklausymas partijai, ir Vilniaus, Trakų rajonų [valdžios] veikla“, – Delfi sakė premjeras.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt