Lietuvoje

2015.09.11 16:03

S. Skvernelis žadėjo griežtą bausmę žmones partrenkusiam neblaiviam pareigūnui

BNS2015.09.11 16:03

Du žmones ketvirtadienio vakarą Šiauliuose sužalojęs policininkas turi būti šalinamas iš tarnybos „be jokių garantijų“, sako vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

„Pseudopolicininkai jokios ateities sistemoje neturi – po tokių įvykių vienareikšmiškai turi būti šalinami. Be jokių garantijų, be nieko, be pensijų. Matyt, tai ir bus padaryta. Tenka tik apgailestauti, kad vis dar pasitaiko tokių laikas nuo laiko“, – BNS penktadienį sakė ministras.

Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienio vakarą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas Andrius Ančiulis partrenkė du visuomeninio transporto stotelėje stovėjusius asmenis. Pareigūnas, kaip įtariama, buvo neblaivus.

Pirminiais duomenimis, žmonės sužaloti nestipriai, tačiau jie išvežti į ligoninę.

1970 metais gimęs A. Ančiulis vairavo nuosavą automobilį, avariją jis sukėlė ne tarnybos metu. Jis uždarytas į areštinę.

Pareigūnas sistemoje tarnauja 25 metus. Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas ketvirtadienį išplatintame pranešime policijos vardu atsiprašė nukentėjusiųjų bei žadėjo, jog avariją sukėlęs pareigūnas bus atleistas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.