Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.22 20:21

Rokas Masiulis: Karbauskio keršto būgnai toliau dunda

ELTA 2020.01.22 20:21

Buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis teigia, kad „Karbauskio (Ramūno. – ELTA) keršto būgnai toliau dunda“ jo atžvilgiu.

„Jau pusmetį nesu ministras, o p. Karbauskio keršto būgnai toliau dunda. Manęs dažnai žmonės klausia, – „už ką jie tavęs taip nekenčia?! Juk vieno Vaitkaus atleidimo turėtų būti per maža?“ Atsakyt negaliu, susiduriu pirmą kartą gyvenime su tokiu fenomenu. Greičiausiai dirbdamas ministru, net to nežinodamas, užkabinau kažkurią skaudžią vietą, kažkokius interesus.

Daug bebrų užtvankų buvo išardyta, schemų sunaikinta. Visas šitas kerštas turbūt tik patvirtina, kad buvo dirbama teisinga linkme. Šiandien vėl girdim naujas istorijas apie 100 mano įdarbintų artimų žmonių. Rytoj turbūt vėl bus ištraukta kokia nauja „skandalinga“ informacija. Ir kiek tai tęsis?“ – feisbuke rašė R. Masiulis.

„Visai neseniai p. Karbauskis jau pranešė „skandalingą“ informaciją apie 160 milijonų nepanaudotų kelių priežiūros lėšų, dabar paaiškėjo, kad suma sumažėjo iki 9 milijonų“, – pridūrė jis.

Buvęs ministras išreiškė viltį, kad „ateinanti valdžia užbaigs keršto ratą“.

„Valdžia juk duota tam, kad valstybei galėtume padaryti kažką gero, kad išnaudotume savo laiką, žinias, talentą šalies labui, o ne tam, kad suvedinėti asmeninius kerštus pasinaudojant aukšta tarnybine padėtimi. Labai viliuosi, kad ateinanti valdžia užbaigs šį keršto ratą, nekeršys nei tiems patiems valstiečiams, nei kažkam kitam, o dės visas pastangas tik mūsų Valstybės gerovei“, – rašė R. Masiulis.

Kaip ELTA jau rašė, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis teigia jau kitą savaitę paviešinsiąs skandalingą informaciją apie buvusio susisiekimo ministro R. Masiulio susisiekimo sektoriuje įdarbintus asmenis. R. Karbauskis neslepia, kad R. Masiulio įdarbinti asmenys, skirtingai nei dabartinio susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus pažymoje, yra susiję su artima aplinka. „Valstiečių“ lyderis teigia, kad vadovaujamas pareigas susisiekimo sektoriuje ėjo R. Masiulio buvę bendradarbiai, bendramoksliai bei artimi draugai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi