Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.20 09:07

Skvernelis pakeitė nuomonę apie Uspaskichą, tačiau su konservatoriais valdžios 2020 m. nelinkęs formuoti

Benas Brunalas, ELTA 2020.01.20 09:07

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad po 2020 m. Seimo rinkimų būtų linkęs formuoti valdančiąją daugumą su socialdemokratais nes, pasak jo, dešiniųjų pakliuvimas į valdžią reikštų valstybei sugrįžti 10 metų atgal į praeitį.

„Po rinkimų mes matome galimybių dirbti su Gintauto Palucko vadovaujama politine partija. Tarp mūsų yra ir ideologinio mąstymo panašumų“, – Delfi portalui duotame interviu sakė S. Skvernelis, pabrėždamas būtinybę, kad kita valdančioji dauguma būtų sudaryta centro kairės pagrindu.

„Jei norime, kad būtų užtikrintas darbų tęstinumas, reikia, kad kitą vyriausybę formuotų centro kairės politinės jėgos. Jei norime grįžti dešimt metų atgal ir patirti tai, ką tada patyrėme, tuomet pasirinkimas – dešinė. Bet aš skeptiškai žiūriu į konservatorių galimybes rasti koalicijos partnerių“, – teigė premjeras.

Delfi duotame interviu akcentuodamas kritiką dešiniosioms jėgoms, premjeras užsiminė, kad yra pakeitęs savo negatyvų požiūrį į teisėsaugos slenksčius mynusią Darbo partiją ir jos pirmininką Viktorą Uspaskichą.

„Politinės jėgos keičiasi. „Tvarka ir teisingumas“ apskritai gali transformuotis į kitą politinį darinį. Darbo partija savo bylas su teisėsauga irgi kaip ir pabaigė. Sankcijos paskirtos, žmonės pasikeitę ir keičiasi“, – kalbėjo S. Skvernelis, pridurdamas, kad, kaip asmenybė, yra pasikeitęs ir V. Uspaskichas.

„Jis smarkiai pakito kaip asmenybė. Tai – faktas“, – teigė jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi