Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.20 07:06

Skvernelis tikriausiai pirmadienį Nausėdai teiks Luko Savicko kandidatūrą į ministro postą

LRT RADIJAS, LRT.lt 2020.01.20 07:06

Premjeras Saulius Skvernelis veikiausiai pirmadienį prezidentui Gitanui Nausėdai oficialiai teiks Luko Savicko kandidatūrą į Ekonomikos ir inovacijų ministrus.

Praėjusią savaitę kandidatūrą patvirtino valdančiųjų koalicinė taryba. 29-erių L. Savickas šiuo metu yra premjero patarėjas ekonomikos ir strateginių pokyčių valdymo klausimais bei sostinės savivaldybės tarybos narys.

Premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas teigia, kad L. Savickas yra vienintelis kandidatas į Ekonomikos ir inovacijų ministrus. Tuo metu prezidentas praėjusią savaitę sakė, kad yra ir kitų kandidatų. Kokių – prezidentas neįvardijo.

„Prezidentas yra įvardijęs, kad tai yra rimtas kandidatas ir ministras pirmininkas tikisi, kad šitas kandidatas bus geriausias ir tiks visoms pusėms. Manau, kad, jei prezidentūra turėtų kitą nuomonę, be jokios abejonės ministro paieškos tęstųsi toliau. Reiktų klausti prezidentūros, ką turėjo galvoje prezidentas ir apie kokius kitus kandidatus jis kalba, nes ministras pirmininkas yra aiškiai įvardijęs, kad yra vienas kandidatas ir jis kitų kandidatų neturi ir neieško. Viskas jau dabar yra prezidento rankose. Jei ministro pirmininko pateikimas pasirodo tinkamas Lietuvos Respublikos prezidentui ir jo sutikimas yra gaunamas, be jokios abejonės, galėtų prisiekti, kaip ir buvo su kitais ministrais, per neeilinę sesiją“, – LRT RADIJUI sako patarėjas.

Ekonomikos ir inovacijų ministro postas liko laisvas lapkričio pabaigoje, kai Virginijus Sinkevičius buvo paskirtas eurokomisaru.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi