Lietuvoje

2020.01.17 13:46

Žinios iš policijos apie galimai pagrobtą mergaitę: pagrindinės versijos susijusios su Lietuvos teritorija

LRT RADIJAS, LRT.lt 2020.01.17 13:46

Tęsiamos trečiadienio vakarą sostinėje galimai pagrobtos mergaitės paieškos. Pasak Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio, tyrime pasistūmėti pavyko, bet vis dar svarstomos visos įmanomos įvykio versijos. Tuo pačiu teigiama, kad pagrindinės versijos susijusios su Lietuvos teritorija.

Kadangi gautos informacijos kiekiai yra dideli, Policijos departamento atstovas R. Matonis sako, kad jai išanalizuoti reikia laiko.

„Visos versijos, kurias esame išsikėlę, nėra nei patvirtintos, nei paneigtos. [...] Kol neturime viso vaizdo, tai būtų tik manipuliavimas faktais“, – LRT RADIJUI komentuoja R. Matonis.

Anot Policijos departamento atstovo, tyrimas nėra nukreiptas į užsienio šalis: „Pagrindinės versijos susijusios su Lietuvos teritorija.“

R. Matonis pabrėžia, kad vis dar negalima patvirtino fakto, jog kokia nors mergaitė buvo pagrobta ir šis įvykis tikrai nutiko.

Jo teigimu, visos šalies mokyklos yra patikrintos ir informacijos apie neatėjusius į pamokas vaikus nėra.

Ketvirtadienį daugiau klausimų kilo, kai visuomenei per spaudos konferenciją buvo paviešintas asmens, kuris gali turėti įvykiui svarbios informacijos, fotorobotas.

Vilniaus apskrities VPK gavo pranešimą trečiadienio vakarą, 19 val. 14 min. Pranešta, kad sostinės Karoliniškių mikrorajone, Sausio 13-osios gatvėje, netoliese vaikų žaidimų aikštelės, galimai pagrobta maždaug 10–12 metų mergaitė.

Ieškoti galimai pagrobto vaiko buvo mestos didžiulės pareigūnų pajėgos.

Į pareigūnus dėl dingusio vaiko niekas nesikreipė.