Lietuvoje

2020.01.16 18:31

Policijos generalinis komisaras apie galimą mergaitės pagrobimą: pradėjus tyrimą iškyla vis daugiau klaustukų

LRT.lt2020.01.16 18:31

Sostinės pareigūnai toliau intensyviai tiria galimą mergaitės pagrobimą, tačiau praėjus parai po pirminio pranešimo, tyrimas pasistūmėjo nedaug, o pareigūnai vis dar tiria ne vieną versiją.

Kaip INFO TV pasakojo Lietuvos policijos generalinis komisaras ketvirtadienio vakarą teigė, kad tyrimo siūlo galo užčiuopti nepavyko, o pareigūnai tiria visas įmanomas incidento versijas.

„Deja, bet naujausia informacija yra tokia, kuri nelabai skiriasi nuo pirminės informacijos, nepaisant to, kad jau padarytas ir daromas didžiulis darbas. Į šio galimo įvykio tyrimą mesti dideli žmogiški resursai, turime didžiulį visuomenės palaikymą, jaučiame kitų institucijų pagalbą, tačiau aiškumo prasme kažkokios naujos ir aiškios informacijos negaliu pateikti“, – praėjus parai po įvykio kalbėjo generalinis policijos komisaras Renatas Požėla.

Anot jo, šiuo metu vis dar tiriamos kelios versijos – nuo melagingos informacijos iki brutalaus kriminalinio nusikaltimo.

„Kol kas versijos ir lieka versijomis“, – apie tyrimą sakė komisaras.

Pats generalinis komisaras sako, jog per savo ilgametę darbo praktiką jis neprisimena tokio įvykio, kuomet gauta informacija būtų tarsi ir konkreti, bet kai pradedamas tyrimas, eigoje iškyla labai daug neaiškumų ir papildomų klausimų.

„Šią minutę nenorėčiau kalbėti apie tikimybes, mūsų pareiga toliau dirbti pagal iškeltas mūsų versijas, tirti įrodymus, analizuoti medžiagą. Kai jausime, kad objektyviai padarėme viską, ką galėjome, tuomet galbūt galėsime atsakyti labai aiškią policijos poziciją, kas tai per įvykis buvo, ar nieko nebuvo.<...> Šią dieną nenorėčiau kalbėti tikimybių teorijomis“, – INFO TV eteryje kalbėjo R. Požėla.

Ketvirtadienį pranešė, kad ir toliau ieško galimai trečiadienį sostinėje pagrobtos mergaitės. Pareigūnai ieško asmens, kuris gali turėti svarbios informacijos. Šis asmuo, pasak policijos, nėra įtariamasis.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) viršininkas Saulius Gagas pranešė, kad policija sudarė asmens, kuris gali turėtų svarbios informacijos, fotorobotą.

„Tai nėra įtariamasis asmuo. Tai yra asmuo, kuris gali turėtų reikšmingos informacijos apie įvykį“, – kalbėjo sostinės policijos vadovas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.