Lietuvoje

2015.09.08 17:56

Lietuvoje populiarėja žaidimas, kuriame nėra pralaimėtojų

Giedrė Baltrušaitytė, LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2015.09.08 17:56

Žaisti gyvenimą galima ir nestatant ant kortos brangiausių pasaulyje dalykų. Lietuvoje populiarėja žaidimas, kuriame nėra pralaimėtojų ir kurį laimi visi, kas tik nori, o nugali kiekvienas save.

Lietuviškai jis vadinamas sąmoningumo žaidimu, o žaisti jį kviečiami visi, kas ieško naujų asmeninio tobulėjimo galimybių ir pokyčių perspektyvų. Žaidimo kūrėjams – „koučeriais“ vadinamiems ugdantiesiems vadovams iš Izraelio mintis sukurti savęs tobulinimo įrankį kilo beveik prieš dešimtmetį.

Žaisti sąmoningumo žaidimo neretai susirenka visiškai nepažįstami žmonės, tačiau treneriai sako, kad tvyranti atmosfera paremta atvirumu ir konfidencialumu, todėl čia dažnai pirmą kartą sutiktam žaidimo kolegai pasakoma daugiau, nei pasakytume geriausiam draugui.

Esą dalijimasis mintimis ir  idėjomis sukuria intymią aplinką, kurioje susitinka mintys, širdys bei sielos, o žaidimo įrankiai leidžia geriau save pažinti, pažvelgti į sudėtingiausias gyvenimo situacijas iš įvairių pusių, atrasti naują požiūrį ir įsipareigoti prieš patį save naujam ar tęstiniam veiksmui, kurio reikia trokštamam rezultatui pasiekti.

Daugiau apie sąmoningumo žaidimą – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“.

Saulius Skvernelis
2021.05.07 09:27

Skvernelis: rengiamas partnerystės įstatymas iš esmės įteisintų vienalyčių šeimą

palaiko „Šeimos maršo“ idėją