Lietuvoje

2020.01.15 08:39

Kamblevičius teigia, kad iš frakcijos išėjęs Bartkevičius norėjo užimti laisvą ministro postą

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2020.01.15 08:39

Sugriuvusios Seimo frakcijos „Lietuvos gerovei“ buvęs seniūnas Vytautas Kamblevičius sako, kad iš frakcijos pasitraukęs ir taip ją sugriovęs Kęstutis Bartkevičius vis užsimindavo, kad norėtų užimti laisvą ekonomikos ir inovacijų ministro kėdę.

LRT RADIJJUI V. Kamblevičius teigia, kad K. Bartkevičius pats užsimindavo, kad nori užimti ministro postą, tačiau su koalicijos partneriais tai nebuvo aptarta. Politikas taip pat teigia, kad jų frakcijai pasiūlius Seimo pirmininko pavaduotojo postą, realiausias kandidatas jį užimti buvo minėtas politikas, tačiau jis norėjo užimti ministro postą.

„Sako jis, kadangi yra atsilaisvinęs ministro postas, aš gal geriau būčiau ministru. (...) Jis pats prašė juo būti“, – pokalbius su K. Bartkevičiumi prisimena V. Kamblevičius.

Politikas pripažino, kad jam nesuprantama K. Bartkevičius pozicija, kadangi jis frakcijai Seime nepranešė savo pasitraukimo priežasčių. Taip pat nebuvo jokių ženklų, kad Seimo narys priims sprendimą pasitraukti iš frakcijos „Lietuvos gerovei“ ir taip ją sugriaus.

V. Kamblevičius sako, kad politikas palūžo dėl jaučiamo spaudimo iš „Tvarkos ir teisingumo“ partijos, kurios nariu buvo ir toliau, nors paliko šią frakciją Seime.

Antradienio vakarą, po koalicijos susitikimo premjeras Saulius Skvernelis patvirtino, kad į tuščią ministro postą yra siūloma jo patarėjo Luko Savicko kandidatūra.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt