Lietuvoje

2020.01.14 14:17

Žemės ūkio viceministras – VRK narys Viskontas

atnaujinta 15.44
BNS2020.01.14 14:17

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narys tesininkas Egidijus Viskontas antradienį pradėjo dirbti žemės ūkio viceministru.

E. Viskontas kuruos Europos Sąjungos paramos, augalininkystės ir agrarinės aplinkosaugos, gyvulininkystės ir veislininkystės, maisto pramonės, mokslo reikalus, pranešė ministerija.

VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė BNS teigė, kad abejoja E. Viskonto pareigų suderinamumu.

„Čia yra politinio pasitikėjimo pareigos, ar tai būtų patarėjas (ministro – BNS), ar viceministras. Mes turime komisijoje Valdemarą Urbaną, kuris taip pat yra kancleris Vidaus reikalų ministerijoje, tai tas darbas yra suderinamas. Aišku, galbūt komisijos narys mažiau laiko skirs komisijai, o dirbs pagrindinį darbą viceministro pareigose, bet, manau, kad tas dalykas suderinamas“, – sakė VRK vadovė.

L. Matjošaitytė sakė neturinti informacijos, kad E. Viskontas būtų atsisakęs pareigų komisijoje.

„Jis yra VRK narys, apie tai kad atsisako pareigų, mes tokios informacijos neturime. Matyt, pats žmogus turėtų apsispręsti“, – BNS sakė ji.

Su E. Viskontu BNS susisiekti nepavyko.

Mykolo Romerio universitetą baigęs E. Viskontas į VRK buvo deleguotas „Tvarkos ir teisingumo“ partijos ir joje dirba pastaruosius dvejus metus, o iki tol septynerius metus dirbo Seime, kur buvo „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos referentu, partijos pirmininko Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio patarėju.

Žemės ūkio ministru nuo rugpjūčio dirba socialdarbietis Andrius Palionis, o viceministrai yra Petras Narkevičius ir Evaldas Gustas.

Populiariausi

Kauno pašte – skiepijimas „Modernos“ vakcina

Lietuvoje

2021.01.21 08:39

Prezidentūra įvardijo siekiamą vakcinavimo tempą: iki kovo – bent po 10 tūkst. gyventojų per dieną, nuo balandžio – 34 tūkst. Antros bangos pikas praėjo, bet ribojimus švelninti siūlo labai palengva