Lietuvoje

2020.01.16 16:44

Kovo 11-osios signatarui Milčiui labiausiai įstrigo tuo metu buvusi vienybė

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2020.01.16 16:44

Nepriklausomybės Akto signatarui Leonui Milčiui iš Sąjūdžio laikų labiausiai įstrigo vienybė, kurios dabar jam trūksta labiausiai.

„Lietuva buvo gražiausiame savo žydėjime – Sąjūdyje. Mes tuo buvome stiprus, žinojome, kad turime atlaikyti pareigą. Labiausiai įstrigo, ko dabar norėčiau, kad būtų, tai Sąjūdžio ir tautos vienybė. Matėme, kas yra už parlamento sienų, kiek yra žmonių, kiek mūsų laukia, mes žinojome, kad turime tą darbą padaryti, nežiūrint, kas bus. Žinojome, kad grės, bet širdyje galvojau, kad nors tris savaites išsilaikytume, nors trejus metus, o tai jau būtų istorija, kad Lietuvos valstybė buvo, yra ir bus“, – LRT TELEVIZIJAI sako signataras.

Susitikimas su signataru L. Milčiumi – laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Šis bei visi kiti reportažai – ir portale LRT.lt.

Signatarui Leonui Milčiui šiais laikais labiausiai trūksta anksčiau turėtos tautos vienybės

L. Milčius teigia besidžiaugiantis matomu Lietuvos vaizdu: „Aš mėgstu važinėti, lipti į apžvalgos bokštus, matyti miestelius Žemaitijoje, Suvalkijoje. Matau, kokie jie yra gražūs, kaip kyla. Man nesvarbu, kas kokį kelią tiesia, aš džiaugiuosi kiekvienu išasfaltuotu keliu ar pastatytu namu.“

Lietuva buvo gražiausiame savo žydėjime – Sąjūdyje.

Signataras linki ir toliau nenuleisti rankų, dirbti Lietuvai ir ją mylėti.

„Sąjūdžio laikais sakėme, kad „esi Sąjūdžio brolis ar sesė“. Ir dabar vienas į kitą žiūrėkime, kaip į brolį ar sesę, ir padėkime vienas kitam, kuo galime“, – skatina L. Milčius.