Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.11 16:25

Santariškėse į stotelę rėžęsis autobusas partrenkė žmogų: nukentėjusysis ir vairuotojas – ligoninėje

atnaujinta 16.55
LRT.lt 2020.01.11 16:25

Šeštadienį Santariškių mikrorajone autobusas rėžėsi į šalimais esančią viešojo transporto stotelę, praneša 15min. Pirminiais duomenimis, vairuotojas pasijuto negerai ir dėl to nesuvaldė autobuso.

Eismo įvykis užfiksuotas apie 15 val. Į įvykio vietą buvo atvykę policijos pareigūnai, medikai. Partrenktas žmogus sunkios būklės, paguldytas į ligoninę.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis portalui LRT.lt patvirtino, kad įvykio metu buvo sužalotas žmogus, tačiau platesnės informacijos kol kas negalėjo pateikti.

„Mūsų turimais duomenimis, šiandien apie 14:30 val., važiuojant Santariškių gatve 1G maršruto autobuso vairuotojui pasidarė bloga ir jis nesuvaldė autobuso, kuris išvažiavęs į priešpriešinio eismo juostą apgadino kelis automobilius, išvartė stulpus ir sužalojo šalia stotelės buvusį žmogų.

Nukentėjęs žmogus ir vairuotojas išvežti į ligoninę. Tolimesnes įvykio aplinkybes tirs policija. UAB „Vilniaus viešasis transportas“ teiks reikalingą pagalbą tiek vairuotojui, tiek nukentėjusiam žmogui “, – LRT.lt informavo „Vilniaus viešasis transportas“ atstovė Lina Nuobarienė.

Įmonės atstovė sakė, kad šiuo metu vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Anot L. Nuobarienės, jos turimais duomenimis, vairuotojas buvo patyręs, o vairuotoju dirbo jau ilgą laiką, todėl panašu, kad avarija kilo dėl sveikatos problemų. Vis dėlto, pabrėžia įmonės atstovė, informacija dar tikslinama, bus peržiūrimi šalia įvykio vietos esančių vaizdo kamerų įrašai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi