Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.09 16:51

Mįslingas Rokiškio kunigo apiplėšimas: pranešė apie vagystę, po to dingo pats

Policija tiria galimą Rokiškio rajono kunigo apiplėšimą. Dvasininkas pranešė, kad iš jo vidury nakties pavogti mišių reikmenys, 500 eurų. Tačiau nemažesnę mįslę užminė ir vėliau pats dingęs, parapijoje nepasirodęs ir telefonu nepasiekiamas kunigas.

Trečią nakties Rokiškio rajone Apaščios kaimu važiavęs klebonas Virginijus Šimukėnas sustojo pailsėti. Pasak policijos, tuo metu prie jo pribėgęs nepažįstamas vyras pro automobilio langą papurškė dujų, atėmė raktelius, nuo galinės sėdynės pagrobė lagaminą su jame buvusiais grynais pinigais bei mišioms skirtus reikmenis.

Atvykus policijai, galimi vagys jau buvo išsilakstę ir jų sučiupti nepavyko. Po įvykio mįslingai dingo ir pats klebonas. Tik vidurdienį apie tai pranešė vyskupui, o pats nepasirodė parapijoje, telefonu nepasiekiamas.

„Žmonės nuo tikėjimo, nuo Dievo labiau nutolsta, tai galbūt ir yra tas pavojus, jeigu ypatingai nesilaikom tam tikrų taisyklių, kada važiuoti kada, būti namie normaliai. Bet kadangi turėjo darbo bažnyčioje, kol susitvarkė ir nusivėlino viskas“, – sako Rokiškio dekanas Eimantas Novikas.

Parapijiečiai po įvykio sunerimę, kodėl dvasininkas sustojo pailsėti, jei iki namų vos penkiolika kilometrų. Vietiniai svarsto ir kam galėjo prireikti mišioms skirtų reikmenų.

Kaip skelbia policija, klebonas patirtą nuostolį įvertino beveik 900 eurų. Iš jų – pusė tūkstančio esą dingusių grynųjų.

Žinios. Rokiškio rajone naktį galimai apiplėštas kunigas: pagrobtas lagaminas su grynaisiais ir mišioms skirti reikmenys
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi