Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.07 15:50

Džiugelis ragina Seimo pirmininką atšaukti Kravčionok iš Seimo Antikorupcijos komisijos

ELTA 2020.01.07 15:50

Seimo narys Justas Džiugelis kreipėsi į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį ir Seimo Antikorupcijos komisiją ragindamas atšaukti Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) narę Vandą Kravčionok iš komisijos.

Pasak J. Džiugelio, tolesnis V. Kravčionok darbas Antikorupcijos komisijoje sukeltų visuomenėje pagrįstą nepasitikėjimą ir diskredituotų svarbios parlamentinės priežiūros komisijos darbą.

Paaiškėjus faktams, kad LLRA-KŠS priklausančių Seimo narių V. Kravčionok ir Michalo Mackevičiaus įmonė gauna šimtus tūkstančių eurų siekiančius užsakymus iš tos pačios partijos narių valdomų savivaldybių ir galimai supainiojo viešuosius ir privačius interesus, J. Džiugelis kreipėsi ir į Viešųjų pirkimų tarnybą, prašydamas ištirti, ar nebuvo pažeistos Viešųjų pirkimų įstatymo nuostatos dėl konkurso sąlygų ir imtis įstatymo nustatytų priemonių, jei toks pažeidimas būtų nustatytas.

„Abejonės dėl neskaidrios LLRA-KŠS veiklos paremtos faktais: V. Kravčionok turi žiniasklaidos leidinio akcijų, o šis leidinys nuolat laimi jos bendrapartiečių valdomų savivaldybių konkursus ir tai sudaro beveik 80 proc. jo pajamų. Esu įsitikinęs, kad „skaidriausia“ save vadinančios politinės partijos narė, išaiškėjus šioms aplinkybėms, neturėtų devalvuoti reikšmingos Seimo komisijos darbo ir reputacijos savo buvimu joje“, – teigė parlamentaras J. Džiugelis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

TS-LKD kandidatas Audrius Petrošius su bendražygiais laukia rinkimų rezultatų
Klaipėdos ritmas