Naujienų srautas

Lietuvoje2019.12.31 18:54

Prezidentūra perka fontaną: kaina sieks daugiau nei 117 tūkst. eurų

BNS 2019.12.31 18:54

Prezidento kanceliarija paskutinę 2019-ųjų dieną nusipirko šviečiantį fontaną, kuris prezidentūroje bus įrengtas per pusmetį, pranešė naujienų portalas tv3.lt

Pagal sutartį, už daugiau kaip 117 tūkst. eurų iš bendrovės „Poolservice“ perkamos projekto parengimo paslaugos ir fontano įrengimo darbai.

Fontaną apšvies 28 povandeniniai šviestuvai, jis veiks skirtingomis programomis. Numatytas fontano skersmuo – daugiau kaip 11 metrų, vanduo bėgs iš 84 purkštukų.

Prezidento Gitano Nausėdos atstovas žiniasklaidai Antanas Bubnelis portalui tv3.lt sakė, kad šis fontanas yra bendro Prezidentūros rūmų atnaujinimo ir pritaikymo veiklai ir reprezentacijai dalis.

„Projektas pradėtas dar praėjusiame amžiuje. 1995 metais buvo renovuota Prezidentūra ir atnaujinta, ir pritaikyta Prezidentūros reikmėms. Ir tais metais, kai darytas projektas, toje vietoje buvo suprojektuotas fontanas. Tik tada jis nebuvo iki galo įrengtas. Tai reiškia, kad vidinė Prezidentūros aikštėje buvo įrengta vieta, suformuota fontano zona. Tik tiek, kad tuo metu ten buvo įrengtas gėlynas“, – aiškino A. Bubnelis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi