Lietuvoje

2020.01.01 00:00

Sveikiname sulaukus 2020 metų!

LRT.lt2020.01.01 00:00

Dangų nušvietė fejerverkų vandenynai, laikrodžiai išmušė dvyliktą, o mes pasitikome 2020 m. ir įžengėme į naują dešimtmetį. Brangūs LRT.lt skaitytojai, sveikiname Jus su Naujaisiais 2020 m.!

Šviesių, darbingų ir atradimų metų!

Praėję metai buvo kupini įvykių, pateksiančių į istorijos vadovėlius ir kronikas. Šalyje išrinktas naujas prezidentas, balsavome referendumuose, perlaidojome 1863–1864 metų sukilėlius. Vilniuje nuvilnijo taikios ir dalyvių skaičiumi rekordinės eitynės „Už lygybę“, džiaugėmės sportininkų pasiekimais ir mokslininkų atradimais.

Kaip niekada metai buvo turtingi kultūros apdovanojimų – tai ir „Auksinis liūtas” Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje, ir solistės Asmik Grigorian tarptautinis triumfas.

2019 m. buvo ypatingi ir mums, portalo LRT.lt redakcijai. Pakeitęs išvaizdą, sustiprinęs žurnalistų komandą, portalas pakilo naujam gyvenimui ir dirba, kad kasdien gautumėte patikrintą informaciją iš Lietuvos ir pasaulio. Siekiame pasakoti ne tik apie bėdas ir problemas – itin daug dėmesio skiriame mūsų džiaugsmams ir pasiekimams. Nuolat ieškome pašnekovų, kurių tyli kasdienė veikla įkvepia ne vieną. Malonu, kad tai įvertina ir nuolat besiplečiantis portalo skaitytojų ratas.

Pažadame 2020 m. nesustoti ir džiuginti naujovėmis bei kokybiška žurnalistika. Ačiū Jums, brangūs skaitytojai, kad esate su mumis. Jūsų dėmesio tikimės ir 2020 m.!

Redakcijos vardu, LRT.lt vyriausiasis redaktorius Mindaugas Jackevičius