Lietuvoje

2015.09.04 11:44

Vilniaus Senamiestis – nepervažiuojamas

Erika Fuks, DELFI.lt2015.09.04 11:44

Penktadienį sostinės Senamiestis – beveik nepravažiuojamas. To priežastys: su rugsėju į miestą grįžę kamščiai ir „Sostinės dienos“.

Penktadienį sostinės Senamiestis – beveik nepravažiuojamas. To priežastys: su rugsėju į miestą grįžę kamščiai ir „Sostinės dienos“.

Dėl šventės Vilniuje uždaryta dalis Gedimino prospekto, automobiliais užsikimšusi Šeimyniškių g., Goštauto g., A. Juozapavičiaus g., Jasinskio g. ir kitos centrinės miesto g.

Lėtai eismas vyksta ir pagrindinėmis miesto gatvėmis, pavyzdžiui, Vakariniu miesto aplinkkeliu, Tūkstantmečio g., Laisvės pr., Geležinio Vilko g., taip pat – Žirnių g., Ribiškių Didžiąja, Rasų g., Maironio g., Olandų g., Nemenčinės pl., Ozo g., Ukmergės g. ir kitomis.

Vilniaus savivaldybė informuoja, kad nuo rugsėjo 3 d. 6 val. iki rugsėjo 7 d. 7 val. bus draudžiamas transporto eismas Gedimino prospektu: nuo T. Vrublevskio iki Vilniaus gatvės, Totorių gatve: nuo Gedimino prospekto iki Labdarių gatvės, bei įvažiuoti iš šalutinių gatvių.

Nuo rugsėjo 3 d. 19 val. iki rugsėjo 7 d. 7 val. draudžiamas transporto eismas Gedimino prospekte tarp J. Tumo-Vaižganto ir Vilniaus gatvių, išskyrus renginio dalyvius, turinčius leidimus numatytu laiku patekti ir sustoti renginio teritorijoje, bei aptarnaujantį transportą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.