captcha

Jūsų klausimas priimtas

Jauną policininkę pražudė girtas vilkiko vairuotojas

Kraupus eismo įvykis nutiko Radviliškyje penktadienio naktį. Neblaivus vilkiko vairuotojas partrenkė ir apie kilometrą vilko sumaitotą jaunos policininkės kūną.
 
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Kraupus eismo įvykis nutiko Radviliškyje penktadienio naktį. Neblaivus vilkiko vairuotojas partrenkė ir apie kilometrą vilko sumaitotą jaunos policininkės kūną.

Apie žiaurią nelaimę, nutikusią apie pusę trijų nakties, DELFI patvirtino policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Neblaivaus (nustatytas 2,01 promilių girtumas) 39-erių pakruojiečio G. B. auka tapusi 20-etė policininką Ligita Baniulytė visai neseniai buvo prisaikdinta pareigūne. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nelaimė ant kojų sukėlė ne tik provincijos policijos vadovus, bet ir patį generalinį komisarą – Linas Parnavas dėl šio įvykio nutraukė savo komandiruotę Latvijoje ir grįžta šįryt į Lietuvą, skuba į Šiaulius. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato išplatintame pranešime rašoma, kad jaunoji pareigūnė žuvo rugsėjo 4 – ąją, 2.30 val., kai ją Radviliškyje tarnybos metu parbloškė pravažiuojantis vilkikas. L. Baniulytė buvo Radviliškio rajono komisariato Viešosios policijos Patrulių būrio patrulė.

Pareigūnė su kolega stabdė ir tikrino nuo Panevėžio pusės į Radviliškį įvažiuojančias transporto priemones. Ties V. Landsbergio - Žemkalnio ir Žalgirio gatvių sankryža, tikrinant sustabdytų „Ford Focus“ ir„ Audi“ automobilių vairuotojų dokumentus, pro šalį važiavęs vilkikas „Daf“ kliudė pareigūnę ir nesustojęs nuvažiavo.

Vilkiką Radviliškyje, Šiaulių gatvėje, apie 900 metrų nuo įvykio vietos, sustabdė kitas patrulių ekipažas. Atvykę medikai konstatavo pareigūnės mirtį. Vilkiko vairuotojui, 39-ių metų Pakruojo rajono gyventojui, alkoholio matuokliu buvo nustatytas 2,01 prom. girtumas. Radviliškio ligoninėje išsamesnei ekspertizei atlikti iš vairuotojo paimtas kraujas. Vilkiko vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Žuvusioji - 20-metė pareigūnė L. Baniulytė, darbą policijoje pradėjusi šių metų liepos 24 d. Policija reiškia nuoširdžią užuojautą žuvusiosios artimiesiems. Šiaulių apskrities policijoje rengiama spaudos konferencija, joje dalyvaus ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas bei Radviliškio rajono policijos komisariato vadovas Saulius Baltakis.

Šiaulių apskrities policijos tinklalapyje galima rasti pranešimą su nuotrauka apie rugpjūčio 14 d. įvykusį renginį, kai Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate per iškilmingą ceremoniją prisiekė devyniolika jaunų policijos pareigūnų. Nauji kolegos papildė Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinės, Kelių policijos biuro ir Konvojaus būrio gretas, taip pat jaunimas darbuosis Joniškio, Pakruojo ir Radviliškio policijos patrulių būriuose bei Šiaulių miesto ir rajono, Pakruojo rajono policijos komisariatų Kriminalinės policijos padaliniuose. Tarp jų buvo ir žuvusioji L. Baniulytė.

Premjeras pareiškė užuojautą žuvusios policininkės artimiesiems

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pareiškė užuojautą žuvusios Radviliškio policijos pareigūnės Ligitos Baniulytės artimiesiems.

„Vos rugpjūčio 14-ąją Ligita Baniulytė prisiekė tarnauti Lietuvos Respublikai, jos žmonėms, saugoti tvarką ir rimtį. 20-metė mergina siekė būti naudinga kraštui ir visuomenei. Jos žūtis tarnybiniame poste – smūgis visiems mums, praradimas valstybei. Šis trumpas, bet prasmingas pareigūnės gyvenimas yra geriausias pavyzdys, kad jaunoji Lietuvos karta nuoširdžiai ir pasiaukojamai tarnauja šaliai bei žmonėms. Šviesi ir nuoširdi pagarba telydi Ligitos Baniulytės vardą ir atminimą,“ – sakoma Ministro Pirmininko užuojautoje.

 

Šaltinis www.delfi.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...