Lietuvoje

2019.12.30 11:07

Anušauskas: ar socialdemokratai tikrai nori tokio sąjungininko kaip Skvernelis?

Seimo narys Arvydas Anušauskas sureagavo į premjero Sauliaus Skvernelio kritiką konservatoriams, neva jie antivalstybinė partija. A. Anušauskas teigia, kad premjeras, taip niekindamas opoziciją, tapo visomis prasmėmis panašus į „valstiečių“ lyderį Ramūną Karbauskį.

„Pagaliau premjeras ištarė B ir tapo visom prasmėm panašus į Karbauskį (ar Gražulį) (...) Taip šimtai tūkstančių žmonių, teisėtai balsuojančių už Tėvynė Sąjungą, paskelbti antivalstybiniais. Ar čia yra ką pridėti? Tikrai ne. Toks išpuikimas ir nesivaldymas, opozicijos niekinimas veda tik prie visiško politinio bankroto. Socdemai tikrai nori tokio sąjungininko po 9,5 mėn.?“, – savo feisbuko paskyroje sekmadienio vakarą klausia A. Anušauskas.

ELTA primena, kad S. Skvernelis interviu portalui tv3.lt.Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partiją pavadino antivalstybine. Jis tvirtino, kad ši politinė jėga veikia prieš Lietuvą.

„Jūs pasakykite, kada ji veikė už valstybę? Ji daro visus žingsnius, kurie galiausiai nukreipti prieš mūsų valstybę arba visuomenę. Žmonės buvo skurdinami, buvo įvairūs sprendimai, kurie finansinę naštą užkrovė ne vienam dešimtmečiui į priekį, padaryti nesuprantami sprendimai“, – kalbėjo tv3.lt portalui S. Skvernelis.