Lietuvoje

2015.09.03 15:06

Kultūros viceministru deleguojamas teisininkas A. Neverauskas

BNS2015.09.03 15:06

Darbo partija kandidatu į laisvą kultūros viceministro postą deleguoja teisininką Arną Neverauską.

Darbo partija kandidatu į laisvą kultūros viceministro postą deleguoja teisininką Arną Neverauską.

„Partijos valdyba į šias pareigas rekomendavo Arną Neverauską. Šiuo metu dar vyksta prezidiumo narių apklausa dėl jo kandidatūros“, – ketvirtadienį BNS sakė Darbo partijos vicepirmininkas Vytautas Gapšys.

Pasak jo, kultūros ministras Šarūnas Birutis prašė į viceministro postą deleguoti teisininką, nes jis turės kuruoti autorių teisių ir intelektinės apsaugos klausimus. Taip pat prašyta žmogaus, kuris galėtų lengvai bendrauti anglų kalba.

Mykolo Romerio universitete teisės išsilavinimą įgijęs A. Neverauskas nuo 2013-ųjų gruodžio dirba Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, Darbo aplinkos skyriaus vyriausiuoju specialistu.

A. Neverauskas taip pat yra Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narys.

Premjeras Algirdas Butkevičius dar trečiadienį žurnalistams patvirtino, kad A. Neverausko kandidatūra yra su juo suderinta. Premjero teigimu, jam buvo pateiktos trys kandidatūros.

Į viceministrus liepą buvo paskirtas Vytautas Vigelis, tačiau jis, išdirbęs kelias savaites, po šalies vadovų kritikos iš posto buvo priverstas pasitraukti. Prezidentė ir premjeras kritikavo jo paskyrimą į viceministrus dėl praeityje supainiotų interesų ir skandalo, kai 2011-aisiais Varšuvoje galbūt neblaivus buvo išlaipintas iš lėktuvo.

Prieš tai viceministre dirbusi Agneta Lobačevskytė postą paliko, kai birželio viduryje buvo paskirta lygių galimybių kontroliere.

Populiariausi

Kęstutis Vitkus
5

Lietuvoje

2021.04.19 10:19

Mirė garsus chirurgas Kęstutis Vitkus

atnaujinta 12.48
5
Radviliškio mero rinkimai
10

Lietuvoje

2021.04.19 13:28

Po Konstitucinio Teismo sprendimo – merų raginimas keisti Konstituciją

Šimašius: nebalsavau už šį įstatymą; atnaujinta 15.40
10