Naujienų srautas

Lietuvoje2019.12.24 07:00

Didžiųjų švenčių proga sveikina šalies vadovai

11.07
LRT.lt 2019.12.24 07:00

Ministras pirmininkas, sveikindamas didžiųjų švenčių proga, džiaugėsi, kad galiausiai atėjo laikas stabtelėti.

„Stebėtinai greitai prabėgo 2019 metai. Nurimus darbų ir rūpesčių maratonui, pagaliau galime stabtelėti, atsigręžti atgal, įvertinti tai, ką nuveikėme, ir ramiai pamąstyti apie ateities planus.

Metai nebuvo lengvi. Daug diskutavome, sprendėme sudėtingas įsisenėjusias problemas, ieškojome geriausių sprendimų ir, tikiu, kad juos radome“, – žiniasklaidai išplatintame sveikinime teigė S. Skvernelis.

Premjeras dėkoja Lietuvos žmonėms už kasdienį sąžiningą darbą, už dideles pastangas stiprinti Tėvynę, kurti klestinčią, atvirą ir tolerantišką Lietuvą.

Sauliaus Skvernelio sveikinimas švenčių proga: Lietuvos žmonėms linkiu santarvės, pilnatvės ir ramybės namuose ištisus metus

„Tačiau labiausiai šį vakarą noriu palinkėti to, kas gyvenime svarbiausia, – paprasto žmogiškumo, pagarbos, atjautos, mokėjimo atsiprašyti ir gebėjimo atleisti.

Artimųjų palaikymas yra vienas pagrindinių gyvenimo ramsčių. Tad linkiu Jums santarvės, pilnatvės ir ramybės Jūsų namuose visus metus“.

Seimo pirmininkas linki ryžto ir vilties

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sveikina Kūčių, šv. Kalėdų ir didžiųjų metų švenčių proga.

„Atėjus metui, kai Kalėdų ugnis vėl kviečia į namus, o artimųjų veidus ima puošti ilgesio kupinos šypsenos, sveikinu šilčiausių metų švenčių proga.

Baigiasi dar vieni metai. Tai buvo savaitės, kurios neretai atrodė ilgos, užpildytos savais iššūkiais ir kruopščiu darbu. Žiemos šventės nejučiomis dažnai tampa visų metų įsivertinimo ir naujų siekių laiku. Jeigu taip jaučiatės ir šiandien, prisiminkite planuoti drąsiai. Tik jūsų pasitikėjimas savimi ir esančiu šalia veda į priekį visą mūsų šalį. Pasitikėdami ir būdami drauge, mes visada esame stipresni.

Šiltas Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio sveikinimas: tik jūsų pasitikėjimas savimi ir esančiu šalia veda į priekį mūsų šalį

Linkiu, kad šio vakaro šventinė šviesa įkvėptų ryžto naujoms jūsų viltims.

Linkiu, kad jūsų namuose ir mintyse pasklistų ramybė.

Tegul jūsų žiemos šventės būna prasmingos“, – savo sveikinime, išplatintame žiniasklaidai, rašo Seimo pirmininkas Viktoras P.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi