Naujienų srautas

Lietuvoje2019.12.20 07:01

Rudeniški orai žiemą vėl nustums į šoną

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.12.20 07:01

Panašu, kad į Lietuvą žiemiški orai neskuba ateiti. Tad kokių orų tikėtis šį savaitgalį? Apie tai LRT RADIJUI pasakoja Lietuvos meteorologijos sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė.

Lietuvoje vyrauja ganėtinai šiltos oro masės, tačiau lyginant su pastarosiomis naktimis, iš ketvirtadienio į penktadienį naktis buvo ganėtinai šalta.

Penktadienio diena bus ganėtinai debesuota. Pavienių pragiedrulių dar galima tikėtis pietvakariniuose šalies regionuose bei Žemaitijoje. Temperatūra kils iki 2–6, pajūryje kai kur gali ir iki 7 laipsnių šilumos sušilti. Vėjas pūs iš pietryčių, vidutinio stiprumo, kai kur sustiprės iki 12 m/s. Dėl tokio vėjo gali atrodyti, kad yra šiek tiek vėsiau negu rodo termometrai.

Artėjančios nakties metu nebesulauksime neigiamų reikšmių, temperatūra pasiskirstys nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos, o šeštadienį dienos metu oras šils iki 3–8 laipsnių. Nei penktadienį, nei ateinančią naktį lietaus nenumatoma, vietomis gali pasiplaikstyti trumpai susiformavęs rūkas.

Šeštadienio dieną link Lietuvos priartės debesų masyvas su drėgnesniu oru. Daugelyje rajonų negausiai palynos arba padulksnos. Vėjas suksis iš pietvakarių, todėl sekmadienis bus dar keliais laipsniais šiltesnis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi